Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Cigány "gyerekek" különös...

Cigány "gyerekek" különös kegyetlenséggel újabb idős embert (asszonyt) mészároltak le borsodban, hol van a közbiztonság?

Figyelt kérdés
hely neve Lak
2011. jan. 28. 00:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%
Hogy hazudik az a tetves,még hogy iskolába készítette a gyereket.Ki hiszi ezt el?Az edelényi buszsofőrök félve mennek Lak felé,ha oda kell menniük.
2011. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
39%
9%os 1.28-as barátom.Igy igaz,megjelentek a középkoristák.Akik az ilyen mocskokat tárgyalás nélkül,felhúznának az első karóra.
2011. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
16%

"Akik az ilyen mocskokat tárgyalás nélkül,felhúznának az első karóra."


Ha azt hiszed, hogy ezzel az ultrakonzervatív parasztos igazságosztó "Majd én jól szétcsapok! Én vagyok itten a módos gazda!" szöveggel nagyot alkottál, akkor tévedsz.


Ez a szint az emberi intelligencia legalacsonyabb, legkonformistább, legszolgalelkűbb, legcsordaszelleműbb szintje. Olyanoké, akikbe kiskorukban beleneveltek egy hagyományos, kegyetlen, kollektivista értékrendet, és képtelenek öntudatra ébredni és máshogy gondolkodni,

2011. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%

Közbiztonság?

Ugyan.Úgy látszik még nem telt le az a két hét amit Pintér ígért nekünk választások előtt mert ő 2 hét alatt rendbe rakja a közbiztonságot.

2011. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
61%
31%-os 14.35-nek. "Ez a szint az emberi intelligencia"........stb.Mond te milyen hülyeségeket hordasz itt össze,ezzel a választékosan megfogalmazott dumáddal?Valószinüleg most nem rég olvashattad valahol nem?Szerinted ezekkel az emberekkel,mit kéne csinálni?Berakni őket a börtönbe két, maximum három évre?Ahol esznek, isznak, melegben vannak??Aztán ha szabadulnak,megint brutálisan megölnek valakit,pl a nyugdijjáért, vagy a mobil telefonjáért.Majd megint vissza vonulnak két három évig.A következő lehet te leszel,egy sötét utca sarkon. Kiváncsi lennék merre állna a szád széle,kedves barátom.
2011. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
20%

ma 14:35

Kívánom hogy a te anyáddal is így végezzenek! utána meg rakjakan jól s.ggbe! bár a frusztráld mentalitásodat látva szerintem te azon már túl vagy :D

2011. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Látod a 19.53-as megirta neked a választ,a sok hülyeségedre.
2011. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 KÁELEF ***** válasza:

Közbiztonság az sehol. Az emberek kiszolgáltatása a bűnözőknek az viszont maradt a régi jól bevált gyakorlat szerint. Ha megvéded magad az ilyen vadállatoktól akkor aljas rasszista állat leszel, látod hogy még itt is vannak olyanok akik ezeket a bizonyítottan alávaló gyilkosokat is megvédik. Ez már tragédia. A mindenkori kormányok és az emberek egy része is ezekkel ért egyet és kiáll ezek mellett a szörnyetegek mellett.

Én nem vagyok sem szélsőjobbos sem vérben fürdő mittudomén micsoda, még mielőtt ezzel vádolna meg valamelyik SZDSZ-es mutációvégtermék.

Viszont ezeket mindenféle érzelem nélkül lelőném.

2011. jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

"SZDSZ-es mutációvégtermék"..XD

Ez jó volt:)

Sulinkba is járt 1-2 roma gyerek akik ősszel öltek meg egy öregnénit kb 3000 Ft-ért..:S

"szerencsére" börtönben vannak...

Tele a hócipőm az ilyenekkel..:@

Bár egy dolog miatt irigylem őket.. bűntudat nuku és nem érzik a felelőséget.. még csak a sajnálatot sem..:S:S

A halálbüntetésre reagálva.. sok embert buntetlenul elítélnek és mennyi zsozsot kapnak.. sok ilyenről hallhatunk..:S

És ha neadjisten olyat végeznek ki emberölés gyanúja miatt, akik el sem kovették, akkor mi van???

Gondolkodni megint nem kell...:S

Miért nem élhetünk olyan világban, ahol nincs bűnözés?!!:(:(

És akkor csodálkoznak, ha sok ember depresszios meg nem tudommi.. (nem csak ilyenek miatt)

2011. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Közbiztonság sehol nincs, Borsodban sincs, Pesten sincs. Ha Pesten kirabolnak, megvernek, ugyanaz történik, mint Borsodban: a policájok körberöhögnek, legközelebb jobban vigyázz, és mennek vissza trafizni, mert abból jön a máni.


1:06, aha értem, tehát véletlenül se a tszigányok hibája, akik embereket ölnek, hanem a marha széljobbereké, mert merészelnek írni róla...

Rémisztően, elképesztően, szánalmasan ostoba vagy, remélem tudod.


1:22, mindenesetre a "bitnácik" eddig soha egyetlen embert nem öltek meg. A kis védenceid pedig évente úgy 250 emberrel végeznek kis hazánkban. De azért nyalogasd a popsijukat tovább egész nyugodtan, az adót is fizesd már be helyettem pls. Vagy ennyire már nem vagy kereszteslovag?


1:28, én is támogatom a halálbüntetést, ennek semmi köze a boszorkánysághoz. Csúszós lejtő érvelési hiba.


14:35, akkor legyen ekkora nagy paripa arcod, amikor mondjuk téged vernek agyon az mp3-lejátszódért, a policájok meg a képedbe röhögnek. A te fajtád miatt tart most itt az ország, hogy a becsületes, adófizető embereket kivéve itt mindenkinek jogai vannak. Nagyon sötét vagy, aranyapám, elkéne neked egy fekete lyuk, hogy világítson.


A libernyák idiótáknak ki is osztottam a mínuszt.

2018. szept. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!