Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az arabokat nem érdeklik az...

MARIANN06 kérdése:

Az arabokat nem érdeklik az afrikai éhezö gyerekek?

Figyelt kérdés
Rengeteg gazdag herceg meg minden..sok-sok mliárd tengerbe épülő álomország stb...,és nem segitenek az etiopiai gyerekeken?Az oké hogy utálják az amerikaiakat ,de ők is szoktak vajon segiteni?Még egymásal is gyülölködnek,na meg a nőkkel? Istenfélö emberek mégis háborúznak és minden percben megölnek 1 anya gyermekét.Miért?
2009. szept. 28. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Mert az iszlám vallás primitivségét mi keresztények apszoluth nem is foghatjuk fel, egy vallás ahol Allah nevében gyilkolni lehet ész nélkül és kiirtani mindenkit ne várjunk semmit és örüljünk amig minket békén hagynak, élvezzük ki mert szerintem már nem sokáig.
2009. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

ENNYI ökörséget pár mondaton belül még nem olvastam... 8-o


Látszik, hogy halvány fogalmad sincs a muszlimokról és a vallásukról!


Először is : tudtad, hogy minden muszlim embernek teljesen természetes, hogy a jövedelme 10%-át a szegényeknek adja?! (Te is ennyit adsz a szegényeknek?)

Azok a gazdag arab hercegek még többet adakoznak, mint az átlagos emberek.


Tudtad, hogy a muszlimok a világ egyik legbékésebb népe, mert a vallásuk alapból tiltja a gyilkolást, erőszakot, brutalitást?... (Azokat az arab terroristákat akiket az amcsik pénzelnek és fegyvereznek fel, azokat a többi arab elítéli!)


Közel 20 éve vannak arab barátaim, hosszabb ideig éltem arabok közt : mélységesen tisztelik a nőket!!! (Ja, hogy az amerikai filmekben ezt másképp látod, azért még nem biztos, hogy az a valóság!)

Egymást is gyűlölik?!... 8-O

Na, ezt személyesen is tapasztaltam, hogy nem így van!!!

Milliónyi (számomra) döbbenetes élményem van arról, hogy teljesen vadidegen arabok milyen segítőkészek voltak velünk is, európaiakkal, szívből jövő kedvesség árad belőlük, bármerre mentünk!

Számomra ez döbbenetes volt, mert még csak hasonlót sem tapasztalok itthon a honfitársaimtól!!!...


De ha már szóba jött : te például mivel segíted az etióp éhező gyerekeket?!...

(Egyáltalán : van valaki a Földön, akinek önzetlenül segítettél már?!)

2009. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

"Az arabokat nem érdeklik az afrikai éhezö gyerekek?"

Rengeteg Szaúd-Arábiai olajmágnás család van aki alapítványokon keresztül hatalmas összegekkel támogatja az afrikai éhezőket.


Az oké hogy utálják az amerikaiakat ,de ők is szoktak vajon segiteni?

Ja szoktak,de erről csak azért nem hallani a nyugati médiákban mert az USA és az EU nem szereti túlharsogni a jótékony arabokat.Gondolom tudod miért....


Még egymásal is gyülölködnek,na meg a nőkkel?

Vallási és nemzetiségi összetűzések mindenhol vannak még Európában is(pl:szlovák-magyar,brit-ír,szerb-bosnyák,spanyol-baszk ellentét).

Az arabokat te 1 népnek látod,de ők magukat nemzetekbe sorolják és ápolják azt a sajátos kultúrájukat amit az iszlám valamelyik irányzata képvisel.


A nőkkel ők nem gyűlölködnek,nekik ez a kultúrájuk és az iszlám nők is ebben a kultúrában érzik jól magukat.

Az összes nagyobb világvallás szerint(iszlám,keresztény,zsidó,hindu..stb)a nő a férfi alatt van,a nő tulajdona a férfinak és ezért azonos jogok sem illetik meg a 2 nemet.De ez nem azt jelenti hogy elnyomnák vagy gyűlölnék a nőket.Hanem azt hogy fenntartják a tradicionális nemi szerepeket:A nő háztartást vezet,gyereket szül és nevel míg a férfi dolgozik hazahozza a pénzt amivel fenntartja a háztartást és a családot.


"Istenfélö emberek mégis háborúznak és minden percben megölnek 1 anya gyermekét.Miért?"

Az Istenfélő emberek csinálták a legnagyobb mészárlásokat a történelemben(Pl:Középkorban a katolikus egyház eretnekperei,keresztes-háborúk és még sorolhatnám).

Minden nép háborúzik és ez vallástól,hittől független.


Az arabok minden percben megölnek 1 gyermeket?

Szerintem ezt valamilyen Izraeli forrásból szedted.

2009. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Oké, őket nem érdekli. És Téged? Mit teszel értük? Miért nem mondod le az internet-előfizetést és utalod a pénzt a szegényeknek? hm?
2009. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
2. nak: akkor ha ennyire szereted őket nyald ki a següket akár, kiváncsi lennék mit szólnál ha a te házadat gyujtanák föl az arabok által pénzelt koszovói muzulmánok?!
2009. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
90%

Az a baj az arab kérdésben, hogy sokan nem ismerik a Koránt,és sokan a vallásukkal hozzák párhuzamba, a sok negatív dolgot,amit elkövettek. Pedig a Koránban tényleg nincs szó gyilkolásról és más egyéb szenyo dologról, csak azzal magyarázzák a cselekedeteket.

Egyébként biztosan Ők is segítenek a szegényebbeken, csak azt nem verik "nagy dobra".

2009. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

"...akkor ha ennyire szereted őket nyald ki a següket akár, kiváncsi lennék mit szólnál ha a te házadat gyujtanák föl az arabok által pénzelt koszovói muzulmánok?!..."


Kedves Beíró!


Biztosan nagyon mérges lennék arra(legyen az bárki!), aki felgyújtaná a házam...

Csak az a helyzet, hogy nekem eddig még arab ember nem okozott sem kárt, sem bosszúságot, így semmi okom haragudni rájuk, még akkor sem, ha te ezt szeretnéd!...


Koszovóban már a jugoszláv háború előtt is küzdöttek a függetlenségükért és a szabadságukért a koszovói muzulmánok, senki nem pénzelte őket...


De ilyen erővel az 56-os forradalmárokat is egy időben "ellenforradalmároknak" és bűnözőknek kiáltották ki, pedig akkor is csak a szabadságukért küzdöttek az emberek... Csak pár éve kapták meg a "forradalmár" titulust... Én nem találok semmiféle elítélendőt abban, ha egy nép szabadságot és függetlenséget szeretne!

(Ja, és arról hallottál, hogy a szerbek ezerszámra ölték le a muzulmán lakosokat a háború idején?... És meggyalázták a muszlim lányokat és nőket!)


Amúgy nem nyalom senki seggét, de ha egyszer egy néptől már 20 éve csak jót és segítőkészséget kapok, akkor azt ugyanúgy megvédem, mint a barátaimat!

2009. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dymo ***** válasza:
92%
Az elsőnek,akit lepontoztak: Keresztes háborúhoz mit szólsz? Inkvizíció? Indiánok kipusztítása,erőszakos térítése? Szóval nemtudom ki a primitív.... (nem vagyok semilyen irányba hívő)
2009. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az 1 irónak üzenem hogy buta vagyok bocs,és én még soha nem segítetem afrikai éhező gyerekeknek mert még a fizetésem a saját családomra sem elég nem hony máséra.Te már segítetél 1 db afrikai éhezőnek is???Kívánok neked egy nagyon helyes arab férjet aki szigorúan követ a hagyományaikat és akkor majd pár év mulva meglátnám mit mondanál ha egyeltalán odaengedne 1 számitógép közelébe.
2009. szept. 30. 20:28
 10/14 A kérdező kommentje:

A 2 válaszolonak köszönöm a türelmét.Ha elolvasod a kérdéem ilyen nem volt benne(Az arabok minden percben megölnek 1 gyermeket?

Szerintem ezt valamilyen Izraeli forrásból szedted)

Azér ezt még én sem gondolnám!! Ilyet nem írtam.

2009. szept. 30. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!