Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem találok normális netes...

Nem találok normális netes híreket adó oldalt. Mind liberális, mszp-és beütésű. Szép dolog a szólás szabadságért tüntetni, de én egy oldalt sem találok, amelyik az én gondolkodásomnak megfelelő. (Miért van ez? )

Figyelt kérdés
Most legutóbb az FN. cikke a tömegről, amit katolikus, liberális fejű valaki írt ütötte ki nagyon a biztosítékot a hülyeségével. Hol van normális kommentekkel való friss hírek?
2011. febr. 5. 12:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
kuruc.info :D
2011. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
barikad.hu
2011. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
milyen is a TE gondolkodásod?
2011. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Tittóf ***** válasza:
Szentkorona rádió
2011. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Már a katolikus is szitokszó?
2011. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"katolikus, liberális fejű valaki írt"


Ez a kettő hogy jön össze?

2011. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én se tudom, hogy a katolikus hogyan lehet liberális, de a kérdező gondolom felvilágosít minket erről.
2011. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ott van a fényképe. Az van odaírva,hogy a Pázmány Péter egyetemen tanít és ránézésre úgy néz ki,mint egy LMP-és. Amit meg nagyjából elolvastam a cikkéből az, hogy csőcseléknek nevez minden utcai demonstrációt, ami agresszívvé válik. Az egyiptomi tüntetés apropóján.

De egyébként tényleg bocs, sem a katolikus szót, sem az LMP-és fejűt nem akartam szitokként használni. A mai FN. cikkéről beszélek.

2011. febr. 5. 17:08
 9/23 A kérdező kommentje:

Én a józan észnek vagyok a híve, amelyik nevén nevezi a dolgokat, és igyekszik megelőzni a bajt. Meghallgatja a különböző véleményeket, de mer ellenében is dönteni.

Nálam ezt most a Fidesz képviseli.Az az igazság,hogy engem abszolút képvisel. Családos,dolgozó,iskolázott,megtakarítások nulla,közép-európai,konzervatív ugyanakkor reformer gondolkodású nő vagyok.És remélem ez a hozzáállás lesz még jó ideig többségben, amegtakarítások nulla kivételével.

A kurucz infot, aakor nézem csak meg, ha valami bűncselekmény történik M.O., amiről infókat elhallgatnak.

Vagy, ha Bolyi papról akarok olvasni, mert ezeket máshol nem találom meg.

2011. febr. 5. 17:19
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Ha téged a Fidesz képvisel,és ez neked megfelel,akkor minden más véleményt el fogsz utasítani. Nagyon csőlátású vagy! Lehet,hogy neked jó a jelenlegi rendszer,de az ország többségének nem.

A Start.lapon is sokszor olvashatsz REÁLIS véleményt. Csak nem Fidesz-szemüvegen keresztül kell olvasni. (Más párt szemszögéből sem)

2011. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!