Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha olyan Áfa-csalásról van...

Ha olyan Áfa-csalásról van tudomásom, amiben Apeh-osok is benne vannak, kit kell erről értesíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy az adott Apeh-nak melyik dolgozói szinten van benne a "keze", szóval az APEH vezetőjét nem lenne célszerű, hisz, lehet, ő is benne van. Ki a felettes "szerve" az Apehnak?
2011. febr. 5. 22:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem félek. Bizonyítékom van, és magától a "gyanúsítottól" tudom, hogy - ahogy ő fogalmazott - "le van zsírozva, és minket nem is fognak ellenőrizni".
2011. febr. 5. 23:22
 12/17 anonim ***** válasza:
De ezt mutasd is be papíron annak a hiteles aláírásával, aki mondta, vagy egy rendőrség által hitelesített kamera felvételén.
2011. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A "mondást" nem kell és nem is akarom bizonyítani. Bőven elég aminek a másolata nálam van... Köszönöm az eddigi válaszokat, hétfőn intézkedem. Jóéjt mindenkinek!
2011. febr. 5. 23:40
 14/17 anonim ***** válasza:
Aztán vigyázz magadra. Szerintem fogalmad sincs mibe vágsz bele. De sok szerencsét, kivéve ha nem valami bosszúhadjárat ez az egész.
2011. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egy ilyet "telefontanúval" nem tudsz elintézni :)

Ha vállalod önmagad, vállalod a vádat, és be is nyújtod a bizonyítékot, amelyet a bíróságon megerősítesz, akkor ESÉLYES, hogy tudsz valamit csinálni. De egy telefonhívással "nem jutsz semmire".

Az meg már rég veszett fejsze, ha nem akarsz "bajba keverni" senkit. Talán az ügy koronatanúja az, akit ki akarsz hagyni belőle. Márpedig jó tanú nélkül elég nehezen fog a vád megállni...

2011. febr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tedd meg a feljelentést a rendőrségre is, de amellett több más fórumhoz is írd meg a dolgokat, valami ombudsmanhoz vagy ilyen valakihez is juttasd el, nehogy az legyen, hogy a "jó kapcsolatok" miatt elsikálják az ügyet. Több helyre is jelentsd, úgy sokkal biztosabb.
2011. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Rendőrségen teszem meg a feljelentést, személyesen, de névtelenül, és becsatolom a birtokomban lévő irat másolatát... (ahhoz bárki hozzáférhet, akár cégbíróság akár apeh). Onnantól kezdve nem az én dolgom.


Nem tudom, miből gondolja egyik kommentelő, hogy bosszúhadjárat. Nem az. Csak rühellem, hogy az emberek (köztük az én) zsebéből húznak ki egyesek sok-sok milliókat, csalással, munka nélkül.

2011. febr. 6. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!