Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani egy oldalt...

Valaki tud mondani egy oldalt ami valos adatokat tartalmaz a zsidouldozesrol (pl. hanyan haltak meg, tenyleg voltak e munkataborok, mit dolgoztak) mert en nagyon eltulzottnak talalom ezt az egesz zsido kerdest?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 10:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ugy tudom ez nem egy vitaforum.En csak olvasgatni akartam es a hozzaalasomtol fuggetlenul,igenis engem erdekelne a valosag is.Nem ertem ez miert baj?
2011. febr. 18. 11:25
 12/20 anonim ***** válasza:

Összefoglaló:

[link]

Pár könyv:

[link]

Nürnbergi jegyzőkönyvek:

[link]


De ha már előre elhatároztad, hogy mindenképpen holokauszttagadó leszel, akkor ezen semennyi olvasás nem fog változtatni, szóval kár is az idődet olvasásra pocsékolni.

2011. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ma 11:04


Érdekes google-d lehet, hogy a "66 kérdést és választ" megtalálta, a részletes cáfolatát nem:

[link]

2011. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Koszi utolso!NEM vagyok holokauszttagado!!!Anyukam volt auschwitzba,es meg az idegenvezeto sem azt mondta amit ok vartak.Mindenesetre benezek az oldalakra amit irtal.
2011. febr. 18. 11:32
 15/20 A kérdező kommentje:
Hat koszi,csak ennyit akartam.Ez van, mindenre van erv es ellenerv,Igy soha nem tudjuk mar meg az igazsagot.De legalabb megint megvan a haverokkal a hetvegi vitatema:).Megegyszer koszi mindenkinek:)
2011. febr. 18. 11:36
 16/20 anonim ***** válasza:

ma 11:32


A szokásos lemez. Csak "kételkedsz", aztán hirtelen "eszedbe jut" valami, "rájössz" valamire, amit mondjuk Zündelnél vagy a kurucinfón olvastál. És "elkezdesz kételkedni", pontosabban Leuchter, Cole vagy valamelyik másik okostóni dogmáit szajkózni. Minden holotagadó ezt csinálja, olyan végtelenül unalmasak ezek a módszerek...

2011. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

11:36


"Ez van, mindenre van erv es ellenerv,Igy soha nem tudjuk mar meg az igazsagot."


Persze, az örökmozgó meg a Föld lapossága ügyében sem tudjuk meg soha az igazságot, mert mindkét oldalnak vannak érvei... idióta.

2011. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nézd, ha az igazságot akarod tudni elmondom neked, a nácik üldözték a zsidókat mint a birodalom ellenségeit, munkatáborokban zárták őket ahol a többségükkel végzett az éhezés, tífusz járvány, embertelen bánásmód, vagy egyéb betegségek esetleg orvosi kísérletek. Ha most az érdekel léteztek -e gázkamrák és használták -e ezeket: Igen, gázkamrás kivégzések voltak, épültek gázkamrák és ezeket ki is próbálták, mindössze a tömeges elgázosítás mítosza nem valós, valamint hogy ezekből az áldozatokból használati tárgyak készültek. A holttesteket hamvasztották a hamut pedig a folyókba hordták. Ennyi.
2011. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem akarjátok már leszékletelni ezt a témát?

Ha megtörtént úgy van , jól tették.

Ha nem az már gond.

Majd ne jöjjön senki azzal : "ha te is ott lettél volna..."

Nem érdekel nekem ez a nézőpontom:)

2011. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

minden relatív

azt hiszel amit akarsz, nem foglak tudni meggyőzni!

2011. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!