Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elmennétek ebből az országból?

Elmennétek ebből az országból?

Figyelt kérdés
Én szeretem Magyarországot, eddig elítéltem mindazokat akik kivándoroltak ebből az országot, sorsukra hagyva az embereket, de egyre jobban érzem, hogy egyszerűen a C típusú embereknek több joguk van mint a dolgozó magyar embereknek. Faluk velük lesznek tele, és terrorizálják a szerencsétlen magyarokat az iskolában meg az utcán. Miért nem volt ilyen probléma 89 előtt? Miért pont most? Ha nem oldódik meg a probléma, keresek egy nyugodt helyet Magyarországon kívül. Nektek mi a véleményetek?
2011. febr. 27. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Igazad van. Én is évek óta arra készülök, hogy elmenjek innen jó messzire.
2011. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Én maradni fogok, valami mindig lesz.
2011. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
10.51-re: persze, valami mindig lesz. Én ezt hallom 40+ éve, hogy ennél már csak jobb lehet. Szerintem többet érdemel az ember, minthogy egész életében ezt hallja. Ha a hely nem változik, akkor én megyek el, és megkeresem azt a helyet, ahol jól érezhetem magam. Első voltam.
2011. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is egyetértek veled. :) Talán öt éven belül ágyő magyarország :)
2011. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Én maradok, ki kell söpörni magyar honból a patkányokat.
2011. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hm. Érdekes dolog ez.


Minek maradjak mikor sokak szerint nem vagyok magyar( azaz nem vagyok rasszista fajgyűlölő netnáci)

Minek maradjak ha a kormány magasról tesz arra hogy mi van az átlagemberekkel, ha ahelyett hogy javulna az életszínvonal egyre vacakabb lesz minden?

Minek maradjak ha nem bért fizetnek sok embernek hanem alamizsnát?

Minek maradjak ha ekkora a munkanélküliség?

Minek maradjak ha az igazságot bűn kimondani?

Minek maradjak ha ellenség vagyok sokak számára, csak azért mert nem értek velük egyet?


Ennek ellenére azonban maradok, mert mégiscsak ez a hazám, és szeretek itt élni. Sehol máshol nem szeretnék, máshol rosszul érezném magam.


De lassan, lassan a derék honfitársaim, és derék kormányaink elérik, hogy ne akarjak maradni.


Nem baj, sokan úgyis örülnének ha a hozzám hasonlóak elhúznának innen.

2011. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Én mondok mást:nyugaton így Bécsben is már annyi az arab kínai néger hogy az ember esze megáll.Én gyakran úgy jövök haza Magyarországra hogy "Hello Európa!"!!!

Panaszkodtok a cigányokra.Mit gondolsz ha kimész egyszerű magyar munkavállalóként, megengehetsz ott olyan bérlakást ahol a fehér őslakosok laknak??Dehogy, bekerülsz a színesek gettójába és rádöbbensz hogy Magyarországon ha felveszel egy kis hitelt már tudsz olyan kéglit venni ahol jól szituált polgárok vesznek körül.

2011. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Csak a gyávák menekülnek el.
2011. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem megyek el, mert ahogy már mások is írták, külföldön csak bevándorló lehetek. A magyar az anyanyelvem, nincs más nyelv, amin úgy ki tudnám fejezni magam, mint magyarul. Ha angolul beszélek, még a gondolkodásom is megváltozik, és ennek én nem örülök.


Viszont mára már eljutottunk odáig a családommal, hogy munkából sem vagyunk képesek fenntartani magunkat. Nemhogy nyaralni, lassan már enni sem. Így azt a megoldást választom, ahol külföldi színvonalú fizetéssel dolgozhatok, de itthon. Vagyis: elköltözünk az észak-nyugati határra, és a külföldön versenyképes szakmánkkal átjárunk majd a gazdag szomszédokhoz dolgozni. Tízszer annyit keresünk majd, mint itthon, de a gyerek itthon jár majd óvodába, iskolába, és az otthonunk is hazai földön lesz.

2011. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csakazértis maradok.
2011. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!