Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki volt Magyarország utolsó...

Ki volt Magyarország utolsó hiteles politikusa?

Figyelt kérdés
Nem elsősorban "jó" politikusra gondolok, hanem akinek elhittük amit mondott! (ha volt ilyen)
2009. febr. 16. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Hmmmmmmmm. Pártállástól, ideológiai háttértől függetlenül nem tudom. A jelenlegi széria már leszerepelt nálam. Értem ez alatt a teljes parlamenti garnitúrát.

Talán I. Szent István

2009. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Grf.Teleki Pál
2009. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szent István korában legalább levágták a tolvaj kezét. Hasonló drákói szigorral írt törvények kellenének most is, de csak az 50 helyett 56-tal "száguldozó" autóst büntetik, a gyilkosokat, tolvajokat nem.

Szent István, ill. Mátyás király még talán hiteles volt. De a maiak minimum elbújhatnak szégyenükben.

2009. febr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Bár lehet, hogy balek vagyok, de én Sólyom Lászlót egész jó arcnak tartom. (Igaz, ő nem tagja a kormánynak...)
2009. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Én is St. Istvánra tippelek.
2009. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szent László, IV. Béla, Károly Róbert....

ha ezek közül egy is élne és uralkodna, rend, fegyelem és béke honolna.

a Gyurcsány féle svihákokat pedig messzire üldözné valamennyi, az biztos.

2009. febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy politikus-e, de Monok polgármesterét eszméletlenül jó arcnak tarom. (pl. Ő vezette be hogy a segélyért dolgozzanak)
2009. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hiába fogtok lehordani, de vitéz nagybányai Horthy Miklós. Ismertem olyan embert, aki élt abban a korban, és azt mondta, akkor volt érdemes ebben az országban élni. Az embert megbecsülték. Ma mi van? Bárki gyilkolhat, lophat, csalhat. Nem hiszem, h hallottátok, Princz Gábor, aki kb. 30 milliárdot sikkasztott el, meguszta 3 és fél millió Ft pénzbüntetéssel. És Horthy nem tehetett arról, h megszállták az országot 1944-ben.
2009. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ami Princz Gabort illeti - a Postabank penzet hitelezte a jelenlegi uralkodo "elit"nek azzal, hogy majd a költsegvetesböl visszafizeti a kormany. Tudomasom szerint igy is lett. Javitsatok ki, ha tevednek.
2009. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem javítunk ki, mert nem tévedsz!
2009. febr. 21. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!