Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem találom ezt a nyomtatványt!?

Nem találom ezt a nyomtatványt!?

Figyelt kérdés
olyan nyomtatványt szeretnék letölteni, amivel kérhetem hogy az árvasági ellátást ne postán kapjam meg, hanem a bankszámlámra utalják. tudsz segíteni?
2011. ápr. 7. 22:31
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem nyomtatványon kell kérni. Írd le egy pár sorban, hogy erre és erre a bankszámlára kéred az ellátást. De arra figyelj, ha mondjuk most feladod a levelet, akkor azt csak a következő hónap 1-én könyvelik el rendesen. Vagyis május. Ez azt jelenti, hogy júniustól kapod csak számlára. Én 2 hónapja (igaz más üggyel kapcsolatban) szívtam így meg velük.
2011. ápr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tehát simán fogalmazzak egy kérvényt? azért gondoltam hogy nyomtatvány kell, mert egyszer már kaptam tőlük ilyet, hogy ha szeretném a bankszámlámra töltsem ki, csak az elveszett.
2011. ápr. 8. 08:12
 3/7 anonim válasza:
igen, csak írj egy levelet, ajánlottként add fel.
2011. ápr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. ápr. 9. 15:13
 5/7 A kérdező kommentje:
még annyit kérdeznék, hogy milyen adatokat adjak meg? név, lakcím, személyigazolvány szám, bankszámlaszám... esetleg van valami ügyfélkód amit meg kéne adni? és ha igen azt honnan tudom meg?
2011. ápr. 9. 15:14
 6/7 anonim válasza:

Tisztelt Cím!


Alulírott X.Y (a.n. Z.Zs. sz. hely: Törpfalva, idő: 2011.04.11.) azzal a kéréssel fordulok T.Címhez, hogy a részemre megállapított árvasági ellátást a következő hónaptól az alábbi bankszámlára legyenek szívesek utalni.

Nyugdíjfolyósító törzsszám:122345

Bankszámla szám: 677898877


X.Y

(lakcím)


Még annyit, hogy a bankszámla kivonatot, amire kéred, a (felső fejlécet), ahol van a név és a számla szám, ott fénymásold le és csatold a levélhez.

Remélem tudtam segíteni!

2011. ápr. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm, igen nagyon sokat segítettél!
2011. ápr. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!