Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan osztanál be havi 85HUF...

Hogyan osztanál be havi 85HUF fizetést?

Figyelt kérdés
Folyton megy a vita a fizetéseken,gondoltam ide írom a kis feladványom. Kiváncsi vagyok ki hogyan,meddig jut a dologgal.Csak értelmes válaszokat légyszi! (kiindulási pont: egyedül, albérletben lakó huszonéves fiatal nö)
2011. ápr. 17. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Én keresnék egy nagyon olcsó, emiatt nagyon kicsi albérletet. Sajátmárkás FMCG termékeket, mert attól, hogy tesco, budget, akármi a neve, attól még tökéletes a célnak. Ha bp-i vagy, akkor bkv lecserélése biciklire, ami eléggé problémás, ha nagybevásárlást végzel. Tévé, internet lemondása, vagy ha nagyon szükséges, akkor azokból is egy nagyon olcsó, nagyon alap csomagot választanék. Ruhákat meg turkálóban, kínaiban vennék. Mondjuk még így is kérdéses, hogy ki lehet-e jönni belőle, de mindenképpen ezek lennének nálam az első lépések.
2011. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
85 ezerrel nem vennék ki albérletet, amíg egyedül lakok. Otthon beszállnék a költségekbe és spórolnék. Aztán ha van valami kan, akkor lehet albérletezni.
2011. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk 4 személyre 30.000.- Ft megy el kajára. Akciósan vásárolok,nem veszek kész ételeket,szószokat,hanem magam főzök nagyobb adagokat,és lefagyasztom.

Mosáshoz öblítő helyett ecetet használok.

2011. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2. nincs családi lakás, saját otthon alternatívaként. albérlet vs. utca :D
2011. ápr. 17. 18:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah, akkor elnézést. :) Szerintem keress akkor lakótársat magad mellé. Kapásból feleződne a bérleti díjad és a rezsi.
2011. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem egyedül,társbérlö vagyok. az 43e.
2011. ápr. 17. 18:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm ennyiből úgy jön ki, hogy mini garzont bérel ami 20 négyzetméteres. Főzőfülke, csöppnyi fürdő és 1 szoba. Ennyi. Kaja: kapunk egy 15 ezres jegyet, abból bevásárol havonta rizst, tésztákat, olajat, lisztet, cukrot, húst, konzerv féléket. Ruhát ritkán vesz, azt is kínaiban. Bérletre nem mindig kerül neki, olyankor bicajjal vagy gyalog jár (20-25 perc séta). Sajnos még hitelt is fizet, annak idején elszúrta ezt hogy bevállalta, de már mindegy... 25 éves, egyedül él. Ha van szombaton túlóra, akkor bejön ő is. Nincs internetje, 1 régi tévéje van ami egyre rosszabb. Mobilja a legolcsóbb kategória és nincs is mindig feltöltve. Felnézek rá, hogy meg tud élni, s ha hó végén üres lenne a hűtője, egyből segítenék rajta pár ezerrel, de még nem kellett. :)
2011. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

85 HUF (azaz 85 Forint)-ot én nem is osztanék be. Egyben eldorbézolnám az egészet.


85000 HUF fizetést már sokkal nehezebben. De talán kedvenc politikusainkat kellene megkérdezni erről, hátha nekik van értelmes javaslatuk... Na jó, ez csak vicc volt.


A 18:37-es válasza iránymutató lehet. (És én is tisztelem, aki ezt így meg tudja oldani. Minden elismerésem neki.)


Pedro

2011. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A 85 Ft-ból vennék pár zsömlét.

De lehet, hogy antikváriumokban kapsz ennyiért egy kis nyelvtani gyakorlót, hogy ne rövidíts ennyit.

2011. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:37


Ez jó megoldás, bár szerintem internet nélkül elég nehéz az élet. Én TV helyett azt választanám. A TV amúgy is sz@r.

2011. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!