Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Holnap Április.20. alkalmából...

Holnap Április.20. alkalmából lesz valahol megemlékezés, felvonulás Budapesten?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 21:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Tegnap 22:02 vagyok Szabolcsból.

Én meg régen elmúltam 15 éves. Pont a duplája vagyok, vagyis harminc éves. És nem egy hülyegyerek, hanem diplomás, 3 gyerekes anyuka.

És nem neonáci vagyok, hanem azt hiszem, jó töritanárom volt. Amúgy hazafi vagyok a javából!

Szép napot nektek!

2011. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
nem mondtam ,egy szóval sem ,hogy akarok felvonulást csupán kérdeztem -.-" ettől még nemvagyok netnáci .....
2011. ápr. 20. 14:03
 23/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:52


Pár sorral feljebb...

de azért itt is ellenőrizheted... [link]

2011. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem lesz.

"Amúgy hazafi vagyok a javából! "

Azért vagy jó hazafi, mert szívesen megemlékezel Hitlerről?

2011. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 bumbi02 ***** válasza:
8%
ha 30 éves korod ellenére képes lennél felvonulni, és ünnepélyes keretek közt megemlékezni akkor csak sajnálni tudlak.
2011. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy megemlékezem Hitlerről, sőt, egy szóval sem mondtam hogy fel akaork vonulni. Attól, mert hazafi vagyok, ez nem jellemző rám! Nem attól lesz valaki hazafi, hogy felvonul, és nem hiszem, hogy nekem kellene megemlékeznem Hitlerről. Nem mondtam semmi hasonlót. Azt mondtam, jó töritanárom volt, és azt mondtam, ha tudnám, lesz-e felvonulás, akkor megmondanám, hogy hol és mikor.

Ennyi!

2011. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 szkelóta válasza:

Oké, csak azért, hogy abbahagyjuk egymás felesleges támadását. Szerintem itt egy félreértés történt, és a kérdező erre gondolt:

[link]

És elvileg igen, lesz valami felvonulás a Margit-szigeten, de többet nem tudok én sem.

2012. ápr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem már mindenki elfelejtette... hiszen mégis csak eltelt egy év... -.-
2012. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!