Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Skinheadek miért útálják a...

A Skinheadek miért útálják a b*zikat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 01:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Azért utáljuk, mert természetellenes.

És a kocsmahuszárokat is szintúgy utáljuk. Nekem a csövesekkel nincs bajom, mert akkor azokat is utálhatnám, akiket most lakoltatnak majd ki...


"katonai gázspray-el fújtak tele 2 kocsit amiben elég sok török tartózkodott,ők aztán a "mintapolgárok""


Az ötletért meg kösz!

2011. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyébként Berlinben van egy csomó meleg skinhead is, ők inkább tényleg a törököket utálják:D
2011. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én is mondom h a melegség és a skinheadség nem zárja ki egymást, Németoban kifejezetten meleg skinhead bárok is vannak
2011. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a sok felvilágosítást. Ezt a kérdést tényleg nem tudtam. Az is hallottam már, hogy hosszúhajú rockerekbe is kötöttek már bele egy koncerten.
2011. ápr. 21. 20:39
 15/18 anonim válasza:
88%
azért itt is van 1pár meleg! meg nem csak a skinheadek utálják a melegeket, hanem az épeszü emberek is!
2011. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

én mindig azt mondom ha találkozok egy ilyennel...Nagy gyereked legyen b*zi:D

ezek mindent utálnak...És azt hiszik mindenkinél okosabbak és osztják az észt mindenkinek olyan értelmes módon közbe meg az értelmes ember tudja ,hogy hülyeséget mond..És ezt nem csak a filmekből láttam...

Pl.belénk is belénk kötöttek már amikor a discoból jöttünk ki...hogy,"k*cs*gdiszkósok" "komunistag*cik" "b*zik"

Pedig csak élvezzük az életet...Én nem bántanám őket...

De pl. az egyik barátomat aki meleg azt meg a kórházig verték..pedig nem szólt semmit csak tudták,hogy meleg...

És még ők szidjak a cigányokat amikor ők is ugyanúgy bandában vertek meg EGY embert...

És nem egy ilyen esettet hallani...:(

Szomorú ez...és egyre több fiatal akar ilyen barbár lenni

2011. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

3 hete voltam Hamburgban, ott is ugyanaz a helyzet, mint Berlinben, van egy csomó skinhead-melegbár:)


Egyébként ebben a filmben is vannak meleg skinheadek: http://www.youtube.com/watch?v=C0uZB-OCXPM

Kár, hogy ilyenek nincsenek Magyarországon:)

2011. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
a 88 alaptörvényben is benne van, olvasd el!
2012. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!