Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan webáruházakat...

Mondanátok olyan webáruházakat, ahol igazi (nem dísz) kardokat, szablyákat lehet venni nagy választékban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

írtam Privátra.

2011. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hú ez engem is érdekel! Írnál nekem is egy privit?
2011. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A krumplipucoláshoz miért nem jó neked egy sima kés?
2011. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:03


Neked is írtam egy privát üzenetet. Ha gondolod vedd fel velem a kapcsolatot

2011. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:27


Azért nem jó sok esetben az utánzat, mert láttam én már 12. század béli hagyományőrzőket gyakorlatozni, ahol letört a penge a markolatról és majdnem nagy lett a baj....

2011. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell itt titokzatoskodni:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Innen még érdemes tovább szemezgetni. Kovácsok, egyesületek, hagyományőrzők:


[link]

2011. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hallottál már az "anyagfáradás" jelenségéről? Az miatt törnek a pengék. Nincs olyan kovács, vagy fegyvermíves, aki eltörhetetlen kardot készítene neked. Csak akkor nem törik el, ha a falon lógva hagyod. Ha igénybe van véve, akkor előbb, vagy utóbb eltörik.

Más kérdés az, hogy minden kupec a maga lovát fogja dícsérni, ha nagyon forszírozod, levesznek pénzzel, és megígérik, hogy sosem törik majd el. Közben dehogynem. Függően az igénybevételtől, az anyagtól, az edzéstől, de egyszer eltörik.

A történelmi hadszíntereken is tucatszám kerülnek elő törött pengék, csak abban a korban nem hördült fel a közönség, ha elrepült egy penge.

2011. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reális áron többet ne adj 15-20 000 Forintnál többet egy kardért. Amelyi drágább, az sem jobb, főleg nem annyival jobb.
2011. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem azért titkolóztam, mert olyan nagy titkok lenne, de kedves barátom nevét és telefonszámát nem akartam kirakni a megkérdezése nélkül. és képzeld jómagam is kovács vagyok , csak nem fegyvereket készítek.

www.mukovacsolda.mlap.hu

2011. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy nagyon szép szakma. Akkor nem is írom az acél, és a vas alakítása közötti különbségeket. Én mintakészítő vagyok, én szoktam a szerelékekhez az öntőmintákat, mintadarabokat összehozni.
2011. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!