Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Még élnek náci háborus bünösök...

Még élnek náci háborus bünösök! Szerintetek idöben elitélik öket, mert már a töbségük 90 felett?

Figyelt kérdés
A háborus büncselekvények nem évülnek el!
2011. ápr. 28. 15:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

15:58, pont erre céloztam én is, csak lehet félreérthetően. Lehet, hogy ma bűnnek tekintjük, amit tettek, de elég nehéz lenne ezt bebizonyítani... Hogy maguktól csinálták.

Ti mit tennétek, ha a gyerekeitek vagy feleségetek életével zsarolnának? Elkövetnétek ugyanazt, mint ők.

Ahogy Szabó Magda megírta az Abigélben: "én is csak ember vagyok, aki félti az ivadékát".

2011. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, de akkor ítéljenek el minden háborús bűnöst, a szövetségeseket is.


Ítéljék el a szocializmus bűnözőit is, akik szabadon flangálnak kiemelt nyugdíjjal.


Sőt, tulajdonképp minket sem köt már semmilyen békediktátum Szlovákiához, Szerbiához, Ukrajnához, azok a Szovjetunióra, Jugoszláviára, Csehszlovákiára vonatkoztak. Vegyük el ami hiányzik.


Ja persze! Felejteni, megbocsátani csak nekünk kötelező.

2011. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted a rasszista naci izraelieket akik halomragyilkoltak a palesztin civil lakosokat mikor itelik el?
2011. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
amúgy az is vicc, hogy lesittelték Ante Gotovinát, akinek gyakorlatilag az országukat és a háború lezárását köszönhetik a horvátok. ritka, hogy nyertes felet büntetnek meg.
2011. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
25%

Azért azokra, akiket háborús bűnökkel vádolnak, nem lehet az mondani, hogy nem számít, mert "parancsra cselekedtek". Nem hallottam még olyan esetről, hogy a parancsra cselekvő egyszerű honvédet(tehát nem hivatásost), aki nem szegett meg semmilyen utasítást háborús bűnök miatt bíróság elé állítsák...


Ezek az emberek(feltéve hogy nem ártatlanok) a katonai vezetéshez tartoztak, vagy pedig olyan bűnt követtek el, amire nem kaptak utasítást. Nem mondom, hogy ezeket a 90 éves embereket börtönbe zárják, de a tisztesség úgy kívánja, hogy bűnösségüket beismerjék! Emellett pedig haláluk után vagyonukat elkobozhatná az állam, amit esetleg fel lehetne használni a háborús menekültek megsegítésére vagy valamilyen háború vagy természeti katasztrófa miatt nehéz helyzetbe került emberek kártalanítására.

2011. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Ezek egyike sem háborús bűnös.
2011. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
86%

"A válasz megírásának időpontja: ma 16:13

Azért azokra, akiket háborús bűnökkel vádolnak, nem lehet az mondani, hogy nem számít, mert "parancsra cselekedtek". Nem hallottam még olyan esetről, hogy a parancsra cselekvő egyszerű honvédet(tehát nem hivatásost), aki nem szegett meg semmilyen utasítást háborús bűnök miatt bíróság elé állítsák... "



Kezded túlragozni. Nem honvédekről van szó. A tisztek sem háborús bűnösök. Mért hiszed, hogy őket nem lőtték volna főbe ha megtagadják a parancsot? Voltál már háborúban?

2011. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
90%
nemrég hallottam a hiradóban hogy egy 80 éves háborús bünöst akarnak elítélni aki már alig áll a lábán, bezzeg a cigányokat nem ítélik el, mert ugye az rasszizmus
2011. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
92%
Biszkut és a többi komcsi bűnöst mikor ítélik el?
2011. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lista egy vicc...



1. John (Ivan) Demjanjuk: az ukrán származású 89 éves férfi a müncheni ügyészség hivatalos vádirata szerint 27 900 zsidó fogoly megölésében segédkezett a II. világháború idején, 1943 márciusa és szeptembere között a sobibóri (Lengyelország) náci haláltábor őreként.



Szerinted őrnek tábornokokat állítanak fel?

2011. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!