Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Még élnek náci háborus bünösök...

Még élnek náci háborus bünösök! Szerintetek idöben elitélik öket, mert már a töbségük 90 felett?

Figyelt kérdés
A háborus büncselekvények nem évülnek el!
2011. ápr. 28. 15:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
86%

Kik a náci háború bűnösök? A közlegények, akik parancsot teljesítettek? A tizedesek, akiknek csak elméletileg volt rangjuk és azt kellett ráerőltetniük az embereikre, amit felülről kaptak? Ki a háborús bűnös? Szerinted azok, akik a parancsokat adták, akik kitalálták a szörnyűségeket, hogyan éltek? Elárulom: iszonyatos pénzből megteremtett luxusban, teljesen elrejtve a világtól, valahol Dél-Amerikában. Már akiket nem kaptak el a nürnbergi perig, de azok valamit igen elrontottak... Sőt, képzeld: a szent, felszabadító szovjet hadseregben is voltak háborús bűnösök. Igen, agyonlőttek Treblinkánál több ezer ártatlan lengyel katonát, a közlegények megerőszakoltak minden nőt, aki az útjukba került... Ők nem háborús bűnösök? Mégis élnek és kitüntetésekkel elhalmozva járkálnak köztünk, mert "felszabadítók". De mondok jobbat: szerinted Vietnamban hogyan fogadták az USA "szakértőit"? Találgass! Igen, pontosan úgy! Nem örültek nekik. Lehet, hogy a szocializmus fenyegette őket, de jobb volt a békés szocializmus, mint a háborúval kísért majdnem-demokrácia... Sőt, lehet, hogy az átlag iraki is inkább élne Szaddam Huszein elnyomása alatt, mint állandó háborúban Nyisd ki a szemed és jöjj rá, hogy a "háborús bűnös" csak egy szó, amit az éppen győztes nagyhatalmak a vesztesek tábornokaira ráhúznak. Ha szó szerint értelmezzük... Sőt, ha az egykori náci tisztekre alkalmazott zsi.. izé... nemzetközi elveket nézzük, akkor a mai katonai vezetők több, mint felét ki lehetne végezni.

Igen, élnek, 90 éven felül. De a "kommunista" háborús bűnösök, az amerikai "demokrácia védelmezője" háborús bűnösök, a kínai "államrend védelmezője" háborús bűnösök is élnek... Csak azért nem 90 éven felül, mert még nem élték el. De el fogják... Akkor miattuk fogsz nyígni vagy másról fog meggyőzni az agymosó média?

2011. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem olvastam el az előző kommenteket mert lusta vagyok most :) az én véleményem az h engem inkább az háborít fel h a mai napig kárpótolják nem kis összeggel a zsidókat.... én nem itélnék el egy háborús bűnöst már, ahogy a zsidóknak sem adnék már több pénzt (így is van nekik elég). Meg mit jelent az h bűnös? Igaz sajnálom az ártatlan zsidókat, meg akik önhibájukon kívül kerültek abba a helyzetbe amibe.... a gazdagabb és befolyásosabb zsidókat kellett volna csak begyűjteniük.... Magyarországon is azt kellene csinálni, lehet hirtelen magához térne az ország minden szempontból.
2011. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
85%
Ha a náci háborús bűnösöket elítélik,akkor keressék elő a kommunistákat is!
2011. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Remélem Biszku Bélával kezdik a sort!!!
2011. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
74%
Miért bűnösök a nácik? Mert zsidókat és cigányokat öltek? Sok ember szemében remek embereknek tűnnek. Képzeljátek csak el milyen jó lenne a világ cigányok és zsidók nélkül, a zsidók nem lopnák el a pénzünket, a cigányok pedig nem bánthatnának és fenyegetetnének meg minket magyarokat...
2011. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
így van
2011. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Én már nem itélném el őket,egyrészt ez nagyon régen volt,értelme sincs börtönbe zárni őket,néhány éven belül úgyis meghalnak.(Ha morbid,ha nem,ez az igazság)

Másrészt szerintem ők már megszenvedték a saját büntetésüket,ami sokkal súlyosabb a börtönnél,hogy egész életükben magukkal cipelték ezt a terhet,a rengeteg emléket.

Nem jókedvükből "bűnöztek",nem volt sok választásai lehetőségük,bizonyos szempontból ők is áldozatok. Vaálaszthattak,hogy vagy meghalnak vagy ők ölnek.Te melyiket választanád?Ezen érdemes lenne elgondolkodnia mindenkinek.

Én igaz csak néhány riportot láttam,de többségük nem tud még ma sem őszintén beszélni az akkor történtekről,egy életre megtört,lelki roncsok lettek.Természetesen a "kisemberekről" beszélek,akik parancsokat teljesitettek.

2011. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Eddig miért nem ítélték el őket? A legtöbb nem is bujkált, a saját nevén éldegélt Ausztráliában, Kanadában vagy az USA-ban. A bűnösöket Nürnbergben elítélték.

66 év után jut eszünkbe elítélni őket?!

2011. ápr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

nem

úgyis megdöglenek.

2011. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:35


A hozzád hasonlókat kéne elítélni

2011. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!