Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz még Magyarország olyan...

Lesz még Magyarország olyan szinten mint pl Ausztria?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 23:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Közeljövőben biztos hogy nem, távóljövőben meg kitudja...
2011. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
És vannak MO-nak olyan bevételi forrásai amiket még nem aknáztak ki, vagy csak nem éri meg kiaknázni?
2011. ápr. 30. 23:47
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Víz, hamarosan rengeteget fog érni.
2011. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Lesz, ha nem szavazzák vissza az mszp - t, vagy bármelyik pártot 2014 - ben a Fidesz helyett. Az emberek fognak a sorsukról és az országról dönteni. Megpróbálok minimális személyeskedéssel fogalmazni a közeljövőben, mert mindenki csak a gazdag vállalkozót látja bennem, és ez már nekem sem jó, mert mindenki azt hiszi hogy lenézem őket, pedig csak azokat akiknek az írásain látszik hogy miért nem tart sehol.
2011. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem biztos, hogy lesz. A világon nagyon sok országnak sikerült pár év alatt hatalmas fejlődést felmutatnia, gondoljunk csak az ázsiai kis országokra, Írországra és a többiekre, én bízom benne, hogy ez nekünk is sikerülni fog. Ősszel valami olyasmit mondtak, hogy 2030-ra várható, hogy beérjük a nyugatot, amennyiben a jelenlegi gazdasági terv sikeresnek bizonyul. Hát reméljük, fő az optimizmus.
2011. máj. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként egyetértek kolopelével. Bár sok ideológiai kérdésben nem értek egyet a Fidesszel (sőt főleg a KDNP-vel), de szerintem nem tenne jót az országnak, ha 3 év múlva egy teljesen új bagázs teljesen új irányt venne. Legalább még egy ciklust meg kell hagyni nekik.
2011. máj. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Köszönöm értelmes hozzászólásodat. Jó látni hogy vannak itt is ilyen emberek. A KDNP - ről nekem sincs túl jó véleményem, Semjén egy .........
2011. máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát hogy beérje arra, belátható időn belül elég kevés esély van. Az hogy a mostani színvonalat elérjük-e, csak idő kérdése, szerintem 20-30 év normál ütemben ha közben nem történik rendkívüli esemény.
2011. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
"Ősszel valami olyasmit mondtak, hogy 2030-ra várható, hogy beérjük a nyugatot, amennyiben a jelenlegi gazdasági terv sikeresnek bizonyul. Hát reméljük, fő az optimizmus." Pontosan ez a helyzet. Akik már felnőttek, családos emberek és nem sikerült komoly egzisztenciát kialakítaniuk eddig, kevés esélyük maradt hogy ez már megváltozzon sajnos. De gondoljanak a gyerekeikre, az ő jövőjük a legnagyobb tét.
2011. máj. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Így van, szerintem is ez a legfontosabb. :thumbsup
2011. máj. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!