Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudom, most ki fogtok röhögni,...

Tudom, most ki fogtok röhögni, de (? )

Figyelt kérdés

...aki mondhatni sűrűn ír pl. "nemzetbiztonság" meg "hírszerzés", szóval ilyen, civilek által nem igazán ismert dolgokat a keresőbe (Google, Yahoo, stb.), azt figyelni kezdik egy idő után?


Komolyan kérdezem!


Egyébként, szerintem izgalmas az életük, de nem irigylésre méltó.


2011. máj. 11. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
én régen azt hallottam,hogy ha a könyvtárakból pl fegyver vagy bomba készítéssel kapcsolatos könyvet vettél ki,azt külön lejelentették egy hivatalos szervezetnek,hogy ha a későbbiekben baj lenne,akkor gyanúsíthassanak érte téged.
2011. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 doboszoli ***** válasza:
72%

Sőt, ha valaki a dugást említi gyakran előbb-utóbb apasági perbe fogják.

Úgyhogy csak óvatosan!DD)

2011. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Igen, és ezt komolyan mondom, a keresőmotorok kiszűrik ezeket, és nem csak ezeket. Terrorizmus, füstbomba, fegyver, stb. keresőszavakkal nem árt vigyázni.
2011. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem ezek a keresőszavak az érzékenyek, mert kb. minden második tizenéves fiút érdekelnek a fegyverek, háborúk, kémkedés stb., szóval százmilliók olvasgatnak ilyesmiket nap mint nap.


Azzal tudnád pl. az amerikaiak figyelmét felkelteni, ha iszlamista oldalakat látogatnál, Al-Kaidás és líbiai híreket és cikkeket olvasnál stb.

2011. máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
elképzelhető
2011. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 KÁELEF ***** válasza:
A fegyverekkel foglalkozó weboldalakat valóban figyelik.
2011. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát igen.... spec a fegyverekkel való foglalatoskodás felvet bizonyos kérdéseket (pl. nem rossz szándékkal érdeklődik-e).
2011. máj. 14. 22:04
 8/17 anonim ***** válasza:

tegnap 22:04


A legtöbb tizenéves fiú fegyverbuznyák valamilyen szinten. Viszont a legtöbb fiatal nem olvas Hezbollahos, Hamaszos, Al-Kaidás oldalakat. Tehát ha mindenképpen azt akarod, hogy karton készüljön rólad valamelyik szolgálatnál, akkor ilyeneket olvass.


Aztán majd nem hisztizni, ha a Los Angeles-i nyaralás gyors véget ér, mert a reptérről visszaküldenek mint kockázatos utast :)))

2011. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem igazán szeretem az arabokat. Meg a terroristákat sem.


Nem vágyom az USA-ba.

2011. máj. 15. 18:57
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Allah az egyik legveszélyesebb szó. Ezt még a CIA is figyeli.
2011. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!