Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyerekek röhögni fogtok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek röhögni fogtok! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma úgy volt anyu végre befesti a hajam feketére, este megyünk buliba és a kiszemeltem is ott lesz, erre most közli, hogy szerinte még nem kéne befesteni, mert az a fiúknak üzenet és nem fog neki örülni. Mondom mi van? Ő úgy érzi... Ez tényleg így van, mégis milyen üzenet lenne? XD
2009. nov. 14. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
WTF?
2009. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

na második olvasásra megértettem :D

szóval anyukád szerint nem kéne befesteni a hajad a buliba, mert akkor a kiszemelted észreveszi, hogy ez neki szól, és ez anyukád szerint nem helyes?:D

jól értelmeztem?

amúgy szerintem nem így van :) ha be akarod festetni, tedd azt, nem hinném, hogy ezt üzenetnek vennék.

2009. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a kiszemelted észre se fogja venni...:D
2009. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád biztos ezzel szokott üzenni a barátjának?!

Anyukád kicsit jobban óv Téged, mint kéne...

Ekkora f@szságot még az életemben nem hallottam.

Milyen komoly üzenetet hordozhat önmagában egy feketére festett haj, amikor a mai világban minden második nő festi a haját?!

Szokott anyukád saját magán nevetni?

Azt üzened vele: Figyeljmán csávó, feketére van festve a hajam wazze!!!Láááttttoood?!

2009. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem is arra utal az "üzenet", hogy a fiúnak leesne, hogy neki akarsz tetszeni ezzel...

De kit érdekel??:D Először magadnak tetsz, aztán másoknak!;)

Majd azt mondod, hogy új stílust alakítottál ki!:D

2009. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mert ha ez tényleg üzen valamit, akkor legfeljebb annyit, hogy "hé B+, nézz már ide, tetszeni akarok neked!"

Ebben mi a rossz?

2009. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
"az egy jelzés a nőnél, hogy átfesti a haját, hogy új haj, új pasi....ez te még nem tudod" "ezt mindenki tudja, hogy így van" "te meg tudom, hogy így tetszel neki és kész" ESKÜSZÖM MEGŐRÜLÖK. NA ILYENKOR KOMOLYAN KELL A GYAKORIKERDESEK.HU!!!!!!!
2009. nov. 14. 13:33
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Én nem röhögtem :D
2009. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Anyudnak tok igaza van!Mit uzen a fekete?Az o koraban dugni ejjel,sotetben szoktak.Tehat a fekete hajszin=gyere dugni akarok!:D:D:D:D Teccik erteni?
2009. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kedves kommentelők, őszreinte pont, hogy elriasztaná őt!!! én mindjááá sírok
2009. nov. 14. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!