Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történne...

Szerintetek mi történne pontosan Magyarországgal ez esetben?

Figyelt kérdés
Ha az összes cigányt elköltöztetnék egy lakatlan szigetre, akkor Hogy alakulnának a dolgok Magyarországon? részletesen.
2011. máj. 13. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
89%
Sokkal több pénzünk maradna,amiből fizethetnék a nem kevés államadósságot vagy egyéb dolgokra fordíthatnánk.De minden bizonnyal jó hatással lenne a hazára.
2011. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Jól :)) Csökkenne egy csomó bűncselekmény gyakorisága, több pénz maradna, ami eddig segílyre ment. Javulna a közbiztonság. Rosszabb semmi nem lenne, mivel kevés értékes ember van köztük. Van, ez tagadhatatlan (pl Snétberger Ferenc), de nem sok.
2011. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
A gárda , és a Jobbik már csak egy kávét kérne XD
2011. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
jobban,mint most,sokkal.De a tökéletestől még így is messze lennénk,mert nézz csak körül egy átlagos településen:kosz azért mindenhol van,meg nemtörődömség,gazos árokpartok,graffittik stb.Nem mindet a cigók csinálják.Meg békétlenség is maradna elég,mert a magyar emberek sajátsága az irigység,mindig lenne miről problémázni.
2011. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Ezt akartam én is leírni nagy vonalakban. Jár a pont.
2011. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

legközelebb jártodban keltedben figyeld meg, hogy kik seprik az utcát, kik takarítják a középületeket, kik vannak a kukásautókon...


szerinted hány magyar lenne hajlandó ezeket a munkákat végezni helyettük?

2011. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

A magyar nép alapvonása az,hogy ha nincs probléma akkor kreálunk egyet.

Ha őket elvinnénk nyilván megspórolnánk tömérdek pénzt amit adósság fizetésre,fejlesztésekre lehet fordítani.

Persze előbb-utóbb bele-bele kóstolnának a nagyok ott a parlamentben és a végén elszivárogna a pénz.

2011. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, szerintem nem férnének el egy lakatlan szigeten...

Én arra gondoltam, hogy Oroszországtól kellene vennünk egy lakatlan, szibériai 6-10 ezer négyzetkilométeres területet, ahol van fa, rétek, mezők és kirakni őket szerszámokkal, hogy kezdjenek egy új világot építeni maguknak, mint a zsidók Izrael alapításával.


És még őket nem is támadná senki, mint a zsidókat, szóval nyugalom lenne nekik.


Aztán jöhetne a többi probléma megoldása.

2011. máj. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%

Sok gyárnak és építési vállalkozónak románokat és ukránokat kellene behoznia, mert az olcsó cigány feketemunkás munkaerő megszűnne. Átmenetileg lecsökkenne a konzervipar, mezőgazdaság, építőipar stb. teljesítménye.


A közbiztonság javulna, a szociális rendszer kiadásai csökkennének, bár sokan meglepődnének, hogy milyen kis mértékben.


A Jobbik megszűnne. A politika színvonala sokat javulna, mert megszűnne a cigányozás és az a kényszerképzet, hogy cigányok nélkül minden szép és jó lenne és minden bajért a cigányok felelősek.


Bár lehet, hogy a cigányok távozása miatt behozott románok, ukránok és pakik miatt újraalakulna a Jobbik és most már románozna meg ukránozna.

2011. máj. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Az biztos, hogy a közbiztonság javulna, a segélyekre fordított pénz mehetne másra, börtönből feleennyi is elég lenne, rendőrből még annyi se.


A Monarchia szétesésekor megkaphattuk volna Ferenc József-földet (sziget Skandináviától északra). Nagy kár, hogy nem voltunk ilyen előre látóak.


[link]


"Az évi középhőmérséklet −12,8 °C. Az utóbbi 30 évben a legmagasabb regisztrált hőmérséklet 13 °C volt, a legalacsonyabb pedig −54 °C." "A helyi állatok közül a legjellemzőbb a jegesmedve, a sarki róka és a rozmár."

2011. máj. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!