Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történne, ha az iszlám...

Mi történne, ha az iszlám világot elzárnák a világtól?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet, csak elméletben érdekelne. Megszűntetnénk velük az összes kereskedelmet (feltételezve, hogy felváltottuk az olajat),kommunikációt és körbekerítenénk őket fallal! Mekkora lenne a különbség csupán 50-100 év múlva?
2011. jan. 9. 13:03
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
11%

Nem lenne egyszerűbb inkább felvinni őket a holdra?Vagy ha te lennél az új Führer,és elgázosítanád őket?

Ha már politizálni akarsz,legalább azzal lennél tisztában,hogy az iszlám egy vallás,köze nincs pénzhez,hatalomhoz..

2011. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

"Nem lenne egyszerűbb inkább felvinni őket a holdra?Vagy ha te lennél az új Führer,és elgázosítanád őket?"

1.A holdra küldeni őket túl költséges.

2.Nem vagyok gyilkos és szerintem nem is utaltam olyasmire, hogy "el kellene gázosítani" őket.


"Ha már politizálni akarsz,legalább azzal lennél tisztában,hogy az iszlám egy vallás,köze nincs pénzhez,hatalomhoz.."

Na ezt azért én így nem jelenteném ki! Az iszlámnak az iszlám országokban mindenhez köze van! Ott van Törökország, most iszlamizálódik újra. El lehet felejteni ezt a békés iszlám maszlagot, mert hazugság.

2011. jan. 9. 13:15
 3/55 anonim ***** válasza:

El lehet felejteni ezt a békés iszlám maszlagot, mert hazugság.=>Szerinted.

Végtére is,a katolikus vallás is csak a pedofil papokból áll..

2011. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

"Végtére is,a katolikus vallás is csak a pedofil papokból áll.."

Engem nem érdekel a katolikus vallás. De amúgy tényleg nem csak pedofíl papokból áll. Viszont nagy a különbség, hogy itt szekularizmus van és egyre kevesebben vallásosak. Ott viszont mindent átitat a vallás és 90% fölötti a hívők aránya. Meg aztán azok az ajtollahok is olyan békések... Csupa jót szeretnének a nyugattal. Tudom, hogy nem mind ilyen, csakhogy a többség ebből áll és nekik van hatalmuk! És az iszlámot akárhányan próbálták megreformálni, mind föld alatt végezték. Az iszlám egy megreformálhatatlan, zöld fasiszta mérge a világnak!

2011. jan. 9. 13:23
 5/55 A kérdező kommentje:
Ja és létszíves a kérdésemre válaszoljatok!
2011. jan. 9. 13:27
 6/55 anonim ***** válasza:
27%

"Mi történne, ha az iszlám világot elzárnák a világtól?"


1. Az iszlám világ, a világ maga. Csak kizárnád magad.

2. Végre megerősödhetnének, és egyesülhetnének, és elfoglalnák a külvilágot. Ugyan is pont azért nem akarják elzárni őket, mert csak így működik az oszd meg, és uralkodj elv, és csak a folyamatos kapcsolattartással lehet befolyásolni őket.

3. Még ennél is jobban elerkölcstelenedne, a barbár, pogány, és lelki szegény külvilág. Így legalább a ellenpólus kissé kiegyenlíti. Eljönne a buuzák Kánaánja!

4. Tudományosan is visszafejlődne a barbár külvilág, mert vehetné át az ottani tudományos ismereteket, mint eddig, és nem valósíthatná azt meg gyakorlatban.

2011. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 Bretso ***** válasza:
28%
Téged kellene elzárni, meg a felsőbbrendű nyugati elmédet.
2011. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
42%

"Az iszlám egy megreformálhatatlan, zöld fasiszta mérge a világnak!"


Elemezzünk!

"Zöld"

Miért?

"fasiszta"

Miért?

"méreg"

Miért?

2011. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

"1. Az iszlám világ, a világ maga. Csak kizárnád magad."

A muszlim többségű országokra gondoltam!


"2. Végre megerősödhetnének, és egyesülhetnének, és elfoglalnák a külvilágot. Ugyan is pont azért nem akarják elzárni őket, mert csak így működik az oszd meg, és uralkodj elv, és csak a folyamatos kapcsolattartással lehet befolyásolni őket."

Érvelj! Miért is?


"3. Még ennél is jobban elerkölcstelenedne, a barbár, pogány, és lelki szegény külvilág. Így legalább a ellenpólus kissé kiegyenlíti. Eljönne a buuzák Kánaánja!"

Kit érdekelnek a bu.zik? De az bezzeg erkölcsös amikor a nőket csonkítják, igaz? Kedves, muszlim válaszoló!

2011. jan. 9. 13:32
 10/55 A kérdező kommentje:

"4. Tudományosan is visszafejlődne a barbár külvilág, mert vehetné át az ottani tudományos ismereteket, mint eddig, és nem valósíthatná azt meg gyakorlatban."

Ki fejlesztett, mit? Nem mondod, hogy a muszlimok tudományosabban fejlettebbek? Ezt a hülyeséget!

2011. jan. 9. 13:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!