Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok? Miért nem...

Ehhez mit szóltok? Miért nem tesz senki semmit?

Figyelt kérdés

2011.május 27.


Dombrád.Általános Iskola.Lányöltöző.



Egy 13,és egy 16 éves (nem 15),bevitt 2 paprika spray-t az öltözőbe..Nem a kisméretűt,amit bárhol megtudsz venni,hanem a nagyobb fajtát.

Amikor eldobták,a két fiú kirohant az öltözőből.Az ajtót rázárták a bent maradt 7-es tanulókra..

Az ajtót egy ideig fogták és nem tudtak kimenni.


Tisztában voltak vele,hogy az egyik személy erős asztmás,míg egy másik epilepsziás..(Erre már sokszor rájátszottak)

A spray-től akkora füst lett,hogy először azt hitték tűz van.

A kisvárdai kórházból 4 roham(!!)mentő érkezett a helyszínre.Az asztmás kislány majdnem életét vesztette.



Mondani sem kell,mindkét elkövető cigány volt.


Tegnap ez a hír a tv2-ben is benne volt,érdekes módon azt kihagyták,hogy cigány származásúak voltak,emellett hogy tudták hogy asztmás is van bent..(az egyik osztálytársa volt)



Dombrádon 50%-ban minimum cigányok laknak..Ez egy kis szabolcsi helység.



A történetet ennyire pontosan onnan tudom,hogy kisvárdai lakos vagyok,és az egyik legjobb barátom húga is kórházba került..



Kérdezem én,meddig kell ezt tűrnünk?

Én szakközépiskolába járok.Tegnap betörték az orrom amiatt,hogy foci közben egy cigánynak nekimentem a teremben és összekoccant a fejünk.Nekem a fejem teteje neki az álla fájt..(ennyivel magasabb nálam pedig én is 185 vagyok)..Mivel elém állt direkt ahogy futottam,magyarul feltartás,védekező szabálytalanság..Még is nekem lett betörve az orrom.


Ilyen országban kell élnünk...Gratulálok..Miért nem tesz valaki valamit?


2011. máj. 28. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tehetsz semmit, ők itt "védett faj". Próbálnád megütni, mehetsz a sittre, letöltendőt kapsz, és 2 hét Blikk címlap, hogy rasszista vagy. Ha ő üt meg, akkor az természetes "gyerekcsíny", következménye nem lesz. Ez ma "Magyar"ország.
2011. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mert nem tudunk tenni, sajnos. ha teszünk, akkor diszkriminatívak vagyunk, ha nem teszünk semmit, akkor meg hülyék. a kormány szemet huny efelett, aki meg tett ez ellen, azt meg betiltották...

hát ennyi...bár én is kezdem azt hinni,én vagyok magyarként Magyarországon a kisebbség

2011. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Azt senki ne feledje hogy nem csak nálunk van cigány probléma, máshol is ugyanezek mennek csak mi erről nem tudunk. Szlovák ismerősöm kocsijából is kilopták a rádiót meg a GPS-t a helyi cigó gyerek ő ezt nem hagyta annyiba ezért volt kis bunyó, és persze ő szívta meg jobban, pedig ez NEM Magyarországon volt!!!!
2011. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Honnan veszed, hogy cigányok voltak? Tán a kuruc.info azt írta?! Azok mindenre az mondják!!! Vagy ott voltál? Nem hiszem... A történet pedig nem is cigány elkövetőkre vall!
2011. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A történetet ennyire pontosan onnan tudom,hogy kisvárdai lakos vagyok,és az egyik legjobb barátom húga is kórházba került..


Nem nem voltam ott,de a kórházban igen(:

2011. máj. 28. 12:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy,miért milyenek a cigány elkövetők,ha már ennyire jártas vagy a témában?
2011. máj. 28. 12:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért ők is észrevették, hogy védett fajjá lettek és szépen vissza is élnek vele.Politikusainkat csak a felszín érdekli, hogy ne tűnjünk rasszistának, a többi nem számít. Végül is, az ő orruk alá úgysem tudnak paprika sprét dobni...
2011. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

"Miért nem tesz valaki valamit?"


Mert senki nem akar rasszista cimkét kapni és kiközösítetté válni.

2011. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen..és így mennyivel jobb.
2011. máj. 28. 13:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre annyit mondok, hogy nemsoka meglesz a diplomam beintek egy hatalmasat az orszagnak es kesz. Szivesen maradnek itthon, a szakmammal a keresetem is meglenne hozza hogy feleseg + 2-3 gyereket el tudjak tartani. De anno annyi serelem ert ciganyok reszerol, hogy mar csak az emlekek miatt sem tudnek ittho elni. Az, hogy a kormanyok nem gondolnak arra, hogy en es a hozzam hasonlok kicsit tobb adot fizetnenk mintha elmegyunk, es kevesebb segilyt kernenk, igy joval tobb maradna nyugdijra.
2011. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!