Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem vezetik be Európában...

Miért nem vezetik be Európában, és Amerikában a Kitáb-Í-aqdas világi törvényeit? Valaki ennek örülne? Én ennek rendkívüli módon tudnék örülni.

Figyelt kérdés

Ha bevezetnék Európában, és Amerikában a Kitáb-í-Aqdas világi törvényeit, akkor végre fel lehetne számolni ezt a neoliberális mocskot, ami most itt megy, és újra szent lenne a család egysége, az emberek nem kefélnének fűvel-fával, mindenki rendesen dolgozna. A nők sem vigyorognának számukra ismeretlen pasik képébe, és nem azzal lennének elfoglalva, hogy egy jót bulizzanak éjszaka, és másnap meg egész nap csak döglenek egyesek, és nem hajlandóak semmit csinálni, pedig a szombat, meg a vasárnap sem henyélésre való.

MIndenki tudná, hogy mi a dolga, hol a helye a világban, és nem lenne ennyi depressziós, kiégett, megkeseredett ember. Szóval, megérné bevezetni a Kitáb-Í-Aqdas szent lapjain lefektetett törvényeket az egész glóbuszon.

Ha így tennénk akkor nem rombolnák tovább az emberek ezt a bolygót, amit Isten nem azért adott nekünk, hogy teljesen tönkrevágjuk.

Olyan jó lenne, ha 2012-ben bevezetnék Európában, és Amerikában a Kitáb-Í-Aqdas szent törvényeit. Ti is örülnétek neki? Mert én elrepülnék a boldogságtól, úgy örülnék.

Üdv: Annazara


2011. jún. 2. 21:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én benne lennék, mert nekem is az a véleményem hogy egy elég elmaterializálódott silány világban élünk.


De úgy illet volna hogy egy linket is küldjél ahol lehet erről a törvényről bővebben olvasni.

2011. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Idióta szektás,maradj az ezotéria vagy a vallás témakörben.
2011. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Ha te szeretnél a Kitáb-Í-aqdas törvényei szerint élni, tedd azt. Nem fog meggátolni benne senki (hacsak nem ütközik a jelenleg érvényes törvényekkel).


Viszont ha én meg NEM SZERETNÉK a te törvényeid szerint élni, NE KÉNYSZERÍTS RÁ!!!


Pedro

2011. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

22:04


És azt hol írta hogy kényszeríteni akar?

2011. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én baháí vagyok.

Első válaszoló, itt keresd meg a törvénygyűjteményt: www.erfan.cz.hu/ vagy írd be a Google-ba, hogy Kitáb-Í-Aqdas, és ki fog adni a gép rengeteg találatot.

A baháí vallás fantasztikus vallás, és a Kitáb-í-Aqdas Isten erre a korra rendelt törvénygyűjteménye.

El sem tudjátok képzelni, milyen hiper lenne, ha ezen törvényeket bevezetnék az egész glóbuszon. A Kitáb-Í-Aqdas megmentené az emberiséget attól, hogy kipusztítsa önmagát.

2012-ben be kéne vezetni Európában, és Amerikában a Kitáb-Í-Aqdast, mivel ott van a legnagyobb erkölcsi válság.

Üdv: Annazara

2011. jún. 2. 22:14
 6/25 anonim ***** válasza:
Minket ments meg attól,hogy több ilyen baromságot nem írsz.
2011. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nézd, én is megvetem azokat a viselkedési módokat, amiket felsoroltál és szerintem is szükség van egy erkölcsi megújulásra az embereknek.

Tisztesség, korrektség, hűség, szorgalom és igazságosság terén.


Elolvastam a bahái vallás alapjait és történelmét. Engem nem nyert meg, maradok keresztény, mert tőlem távol áll ez a keleti vallási látásmód.

2011. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, kívánom, hogy Isten világosítson fel téged, és világítsa meg értelmedet.

Ha elolvasnád a Kitáb-Í-Aqdast, és szívedbe fogadnád a törvények szellemiségét, megértenéd, hogy mit veszít az emberiség azzal, ha ezen törvényeket nem vezetik be minél hamarabb a világon, de ha te ezt nem teszed meg, vagyis nem olvasod el a Kitáb-Í-Aqdast, és nem fogadod a szívébe Isten törvényeinek szellemiségét, az ellen nem tudok semmit tenni. Majd idővel rávezet Isten arra, hogy ezen dolgok figyelmenkívül hagyásával milyen sokat veszítesz.

Üdv: Annazara

2011. jún. 2. 22:50
 9/25 anonim ***** válasza:
a neoliberális gazdasági fogalom, nem erkölcsi.
2011. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Utolsó, a neoliberalizmus valóban gazdasági fogalmak, de kihat a társadalomra, az erkölcsökre is,és ez a gazdasági formáció teljesen tönkrevágta a társadalmakat, az emberek erkölcsi értékrendjét.

Ezt kéne helyrerakni, amég nem késő.

Üdv: Annazara

2011. jún. 2. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!