Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha egy ország titkosszolgálatá...

Ha egy ország titkosszolgálatába rendkívüli mértékben beépült egy másik ország szolgálata, akkor hogy lehet ezt az idegen titkosszolgálatot kitakarítani onnan?

Figyelt kérdés
Tegyük fel továbbá, hogy az elhárítás nem teszi a dolgát vagy pedig abba épültek be először. Szerintem csak egy 3. szolgálattal oldható meg a probléma.
2009. máj. 25. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

Ezért hülyeség a nemzetállamiság, titkosszolgálat és vetélkedés. Legyen egy világállam, és mindenki működjön együtt, kész. Probléma megoldva.


De kicsit realistábban, szerintem akkor már késő, harmadikkal se igen lehet mit tenni, mert ha annyira jól beépültek, akkor meg tudják védeni magukat.

2009. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendszeresen épülgetnek egymásba. Egy országnak több "szolgálata" is van/lehet, és egy "szolgálat" sem ám úgy néz ki, hogy van egy iroda, ahonnan az egészet irányítják.
2009. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem világ állam nem jó ötlet.

hát igen azok a jó oldalai lenne.

attól még a világban az éhezés nem oldódna meg. vagy mégis?

meg gondolom a politikusok nem akarják mert a magyar politikusok még nem örülnének.

2011. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!