Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mik a Nemzeti Katasztrófavédel...

Mik a Nemzeti Katasztrófavédelmi céljai?

Figyelt kérdés
A kérdés így helyes, nekem is így van megadva, annyi, hogy "Fogalmazza meg a" utasítással kezdődik. Mi ez egyáltalán, hol keressek rá?
2011. jún. 3. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A google-ban. A nemzeti katasztrofavedelem fogalkozik a termeszeti es egyeb katasztrofa helyzetek elharitasaval, megelozesevel. Mennyit kell rola irni? Valahol van rola anyagom mert tanultam olyat de nem igazan hasznaltam soha, es sok kemia meg fizika van benne, sugarzo anyag felezesi ido szamitas, stb..... Atomfizika bakker! :)
2011. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, kössz! :D Azt hittem van valami előírt felsorolás vagy valami általánosan megfogalmazott leírás. Amúgy 6 sor van megadva. :D Ennyi kell.
2011. jún. 3. 20:27
 3/4 anonim válasza:

Reagálás

Helyreállítás

Fejlesztés

Megelőzés

Csökkentés

Elhátítás


Látom te is a honvédelmi alapismereteket nyúzod, ha gondolod el tudom küldeni az összes feladatlapot a megoldásokkal


ÜDv!

2011. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én már túl vagyok rajta szerencsére! Sok sikert Neked is! :)
2011. jún. 17. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!