Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az MSZP-nek a következő...

Ha az MSZP-nek a következő választáson 20%-nál nagyobb lesz a támogatottsága, akkor el fogom hagyni az országot. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mert ennyi sok hülyemagyarral nem szeretnék egy országban élni. Ha ők azt szeretnék, hogy mindenüket elvegyék, megnyomorítsák őket, akkor szavazzanak rájuk. Én nem azt szeretném, és ezért el fogok innen menni ebből az ostoba hülye országból. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért szavaznak még mindig rájuk. De az én életemet nem fogják tönkretenni...
2011. jún. 16. 16:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%
Mi a véleményem? Pakolhatsz is. Te vagy már az ezredik hőbörgő, hogy "győőőő megyek és itthagylak titeket!". Hajrá. Most mit vártál?
2011. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
51%

"Azt pedig nem hiszem el, hogy iráni ávosokat hozna Magyarországra a Jobbik, és Hitlert éltetné a tv-ben. "


Akkor én úgy fogalmaznék, hogy a jobbikosok 2/3-a hiszi azt, hogy ismeri a pártját, de nem tud róla, hogy mégsem :)


http://www.youtube.com/watch?v=izPePbyRbQU

http://www.youtube.com/watch?v=ra9bppMqn-A

2011. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
72%

Oda mész ahova akarsz.

Az MSZP-nek meg akár tetszik akár nem nőni fog még jócskán a támogatottsága,bár az én szavazatomat megint nem fogják megkapni.

2011. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
84%

"Én nem azt szeretném, és ezért el fogok innen menni ebből az ostoba hülye országból."


Ne csak dumálj, hanem cselekedj. Elég volt a beszari szájhősökből, indulás! Vár London, aztán meglátjuk, ott mit kezdesz magaddal. Egy biztos: Angliában a szájhősöket és az okostojásokat semmivel se kedvelik jobban, mint Magyarországon.

2011. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
55%

Kérdezö irta:

"Igen, ha jól tudom gépészmérnökből egész Európában hiány van. Én tanultam/tanulok, nem úgy mint te. Rád elhiszem, hogy nincs szükség..."


18 éve élek nyugaton és itt is dolgozom. Ezzel a beszólással melléfogtál. :-)


Miután megláttam, hogy mire képes az MDF-Kisgatya-KDNP szerencsétlenkedés kormány, szépen vettem a kalapomat. A Kárpátmedencében lehet akarmiylen kormány akkor sem fog zöldebb fü teremni senkinek.


Egy napig sem bántam meg, hogy eljöttem.


Mindt irtam rád is szükség lehet. A Fidesz amugy tutti bebetlizik, ugyhogy ne várd meg. Indulj!

2011. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Szóval gépészmérnöknek tanulsz? Ha államis vagy, akkor lehet majd az a szerencse fog téged érni, hogy bevezetik azt a törvényt, hogy ha államin végeztél és külföldre mész, akkor visszafizeted a taníttatásod. Na nehogy már én, az adófiztő pénzemből érezd jól magad.
2011. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
39%

En vagyok 18:16


Amugy tanultam nyugi. Söt nyugaton is szereztem diplomát nemcsak Mo-on. Amig csak magyar diplomám volt, addig sokkal nehezebb volt állást szereznem nyugaton. Amint lett egy nyugati diplomám is (doktori) azonnal kinyiltak az ajtók. Ezt csak infonak mondtam.


Politikával meg ne foglalkozz! Nem lesz se több se kevesebb a zsebedbe ha valamelyik politikusnak tolod a szekerét.

2011. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
39%
Gépészmérnök ismerősöm nem kap állást. Hova küldjem, hol várják tárt karokkal?
2011. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Agyő!
2011. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem kerülnek kormányra, engem nem nagyon izgatna hány százalékot kap az MSZP.
2011. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!