Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Amerikában dolgoznál egy...

Ha Amerikában dolgoznál egy nagyobb felhőkarcolóban, vagy egy ismert épületben, be mernél menni dolgozni így a 10. évfordulón Szeptember 11. én?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.


Azóta elég erősen megerősítették a légi közlekedést. Egyesek szerint már túlságosan is. De szerintem jobb félni mint megijedni.

2011. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Simán.


Repülővel ráadásul :D

2011. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem csak a légi közlekedésre gondolok.
2011. jún. 23. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, sosem lehet tudni,hogy Amerika mikor csapja arcul a népét.
2011. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne a dátumod kérdezd hanem h melyik emeletre mennék, a tetejébe nem de közép tájékra igen.
2011. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Vasárnap lesz, nem kell bemennünk.

Megkönnyebbülhet a fél GYK-s társaság :D

2011. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Semmi szín alatt nem dolgoznék amerikában, ha viszont ez a képtelen helyzet mégis előállna, mert például fegyverrel kényszerítenének erre akkor szemrebbenés nélkül be mernék menni, és nem is értem mi az amitől félni kéne. Pl Auschwitz építésének évfordulóján ne merjek tusolni?
2011. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem,csak bejelentették,hogy terrortámadásra lehet számítani...:D
2011. jún. 23. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta megölték oszamát, egyébként vonatokat akartak kisiklatni tömegesen.. Nem hülyék sajnos azok se, hogy azt csinálják, amire mindekni számít..:S
2011. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!