Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Őszintén! Bárkit hurcoltak...

Őszintén! Bárkit hurcoltak már meg azért mert beírt ide valami olyan kérdést vagy választ, ami nem tetszett az illetékeseknek?

Figyelt kérdés

Valakinek volt már ebből akár jogi akár nem jogi de problémája? Pl. kiszállta rendőrség házkutatásra vagy egyes megnyilvánulások miatt idézték már be rágalmazás vagy egyéb címen?

Nekem komoly fenntartásaim vannak azzal kapcsolatban, hogy nem írhatom le ide amit szeretnék, hiszen egy sec alatt visszaellenőrizhető honnan jött a bejegyzés, de kíváncsi vagyok, valaki megjárta-e már ... Akár direkt akár indirekt módon?

KÖSZI !!


2009. ápr. 1. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem volt hogy már figyelmeztettek, sőt töröltek is. Ennél komolyabb atrocitás nem ért :) Elég tág a tűréshatár de bizonyos gazdasági, politikai kérdéseket jobb, ha nem feszegetsz.
2009. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát ez az ......
2009. ápr. 1. 10:41
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Mekkora hülyeség ez? Szólásszabadság van, a véleményedért nem büntethetnek meg csak akkor ha szélsőséges eszméket reklámozol, pl. támogatnád a népirtást stb. Ellenkező esetben, ha csak szimplán nem szereted valamelyik politkai erőt, azt le lehet írni. Pl. én is leírom: utálom az MSZP-t és az SZDSZ-t, országromboló banda, hatalomhoz ragaszkodó, az ország érdekeit semmibe vevő csapat!

Ezért nem visz el a rendőrség...

2009. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

10:45

Légyszives írj még egy bejegyzést, hogy tényleg nem vittek el.

2009. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

10:45 vagyok,


Még nem kopogtattak! :)) És továbbra is: vesszen a kormány, vesszen az MSZP és az SZDSZ, előrehozott választást akarok, döntsön a nép!

Ha lecsuknak ott is ezt fogom kiabálni. :)

2009. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Legrosszabb esetben kimoderálnak innen. Mivel név nélkül megy minden, mi alapján, hol jelentkezne a rendőrség? Pláne, hogy sok ember még az e-mailcímében sem a saját nevét használja, hanem valami semmitmondó bárgyúság az azonosítója.
2009. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ip cím, mac cím és már meg is vagy:)
2009. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Na nehogy már azért meghurcoljanak, mert azt mondom "vesszen a kormány!" Szólásszabadság, véleménynyilvánítási szabadságról hallottatok-e? A homlokomra írhatom a nevem és úgy is azt mondok amit akarok, ez nem diktatúra emberek, lehet, hogy az MSZP azt akarja de nem az! Vesszenek!
2009. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát .... merészek vagytok ... de bizony IP cím alapján egy sec és máris beazonosítottak ki is vagy és bizony kopogtatnak.

Ja hát és elérkeztünk ahhoz a ponthoz, amit már nem merek itt leírni.

Prfibb ifnormatikusok nem véletlenül használnak IP-szimuláló spéci programokat, amelyek pl. egy ilyen fórumra is szándékosan hamis IP-címet küld el, hogy ne lehessen egykönnyen beazonosítani aküldés helyét, állítólag így is lehetséges, d emindenképpen sokkal bonyolultabb és nem biztos, hogy sikerül nekik.


Azért megvallom, ha beazonosíthatatlanul menne itt az eszmecsere, sztem látnánk mi sokkal cifrább történeteket is ... de mnint ahogy én s emerek sok dolgot leírni, gondolom van ezzel más is így sajnos...

2009. ápr. 1. 19:21
 10/15 A kérdező kommentje:

14:51

hát nemtom, hogy ez valóban nem diktatúra-e .... fogadjuk el, hogy nem a tipikus katonai diktatúra, de hogy nem is normális jogállam, az is biztos, sajnos én már egyszer ennek voltam áldozata.

Na majd most ezért visznek el :-))

2009. ápr. 1. 19:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!