Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Őszintén! Bárkit hurcoltak...

Őszintén! Bárkit hurcoltak már meg azért mert beírt ide valami olyan kérdést vagy választ, ami nem tetszett az illetékeseknek?

Figyelt kérdés

Valakinek volt már ebből akár jogi akár nem jogi de problémája? Pl. kiszállta rendőrség házkutatásra vagy egyes megnyilvánulások miatt idézték már be rágalmazás vagy egyéb címen?

Nekem komoly fenntartásaim vannak azzal kapcsolatban, hogy nem írhatom le ide amit szeretnék, hiszen egy sec alatt visszaellenőrizhető honnan jött a bejegyzés, de kíváncsi vagyok, valaki megjárta-e már ... Akár direkt akár indirekt módon?

KÖSZI !!


2009. ápr. 1. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek mondom, hogy szerintem kicsit paranoiás vagy. Vagy csak nem ismered a törvényeket és a jogainkat. Jogod van szidni akárkit,a legrosszabb ami történhet az az, hogy akit itt szidsz az is olvassa a gyakori kérdések oldalt és személyiségjogi pert kezd ellened, de előtte felbérel valami internetmágust, hogy kiderítse ki vagy...ugyan már, a legszarabb sci-fikben is jobb sztorik vannak.

Kopogtatás meg az ÁVH volt...ha hallottál róla.

2009. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogyan voltál áldozata?
2009. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, mondj már valamit amit kiírhatnék ide, hogy kopogtassanak :) Én komolyan kiírom, kíváncsi vagyok :) De ha ez miatt kitiltanak innen, akkor én fogok nálad kopogtatni és elbeszélgetünk :D Mert max ilyen következményei lehetnek.
2009. ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na utolsó .... elkiabáltad a dolgot, ugyanis az egyik kérdés kapcsán kibontakozóban van egy cirkusz .... Meglátjuk. Hát tudod, előző pedig, ha én ide leírhatnám azt, amit kérsz, akkor fel se tettem volna a kérdést eleve.
2009. ápr. 18. 23:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Ilyen még nem volt, de olyan már igen, hogy törölték egy kérdésemet és kaptam egy "érdekes" stílusú üzenetet, konkrétan leb@szást. Én meg csak pislogtam, hogy mi van?!

Pedig semmi durva dolog nem volt abban a kérdésben. Se politikai, se etnikai, se semmilyen más hasonló dolog. Egy teljesen hétköznapi kérdés volt.

2009. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!