Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha a Jobbik nyer a...

Mi lesz, ha a Jobbik nyer a köv. Választásokon?

Figyelt kérdés
Vagyis sokan cigányok miatt szavaznak rájuk, de mégis mit tennének a csendőrségen kívül.Mivel tudnák a cigány bűnözést visszaszorítani?
2011. okt. 26. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen mindegy, ki fogja nyerni a választást legközelebb, továbbra is a Fidesz fog irányítani.

Már ők is megmondták, hogy a következő 10 kormány kezét megkötötték gazdasági szempontból, és a kétharmados többség se lesz meg kétszer egymás után, hogy az Alkotmányt módosítani lehessen.

Ezen kívül már az egérlyukban is fideszesek ülnek, nem csak a bársony székekben, és nonszensz összegekért lehet őket "lemondatni", vagy maradnak a kinevezés végééig, kb. a következő földtörténi korig semmi se fog változni.


Időben kellett volna gondolkodni, most már késő.

Eljön a 150 éves narancsuralom.

2011. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Katasztrófa valószínűleg. A gazdaságot nem a cigányok elleni hadjárat fogja rendbe hozni. Egyébként meg ne álmodozz......................
2011. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én nem álmodozom, csak érdekel, mert ez elég kényes ügy és senki nem mer lépni.
2011. okt. 26. 20:40
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig nem gazdasági szempontból kérdeztem, mert azt a mostani, a leváltott párt se tudta megoldani.
2011. okt. 26. 20:48
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

A Jobbik a kisembereket támogatná,mert ők szavaznak rájuk.A gazdagok a Fideszre,MSZP-re,LMP-re szavaznak,őket adóztatná.

És ha azt akarja a Jobbik,hogy következőnek bekerüljön,és ne úgy mint Gyurcsány,akkor támogatja a kisembereket,és talán kiverné a fideszt ahonnan csak lehet,a cigányokat meg hagyná,mert nem tud mit csinálni velük.

2011. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Én nem szavazok rájuk mert ők is a felelőtlen devizahiteleseket akarják megmenteni. A felelős, tisztességes, nem kölcsönből élő embereket ki képviseli? Senki.
2011. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez Magyarország...A gazdagok nyelik a pénzt évről évre...A közemberek egyre rosszabbul de eléldegélnek, a legszegényebb réteg pedig adózik a romák 8 gyereke alá.

Egyedül a jobbik lehet megoldás.(ők sem élet biztosítás, de például a magyar kisember kapna vmilyen jobb szinten támogatást...Ill. valószínüleg a Lakatos Pokémonok is meglennének kicsit rendszebályozva.

2011. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem főleg függetlenek indulnak, vagyis zsákbamamacska, de azért jól sejtjük kik azok!
2011. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Mi lenne? Hatalomra kerülnek...


Gazdaság:

A következő lépésük az EU-ból való kilépés, ezzel újból lenne Németország felé (fő exportpartnerünk) vám. Emiatt csökkene a GDP. Azt mondják (Jobbik), hogy az EU leépítette a mezőgazdaságot, stb... és ezért tart itt az ország. Nem tudom... De az biztos, hogy elesnénk az EU-s mezőgazdasági támogatásoktól és új piacokat kellene találni, Kína egy lehetőség (nem mintha most nem kereskednénk velük).


Politika:

Szerintem a teljes elszigetelődés várna Magyarországra itt Európa kellős közepén egy radikális párttal. Azt is megkockáztatom, hogy a Jobbik a NATO-ból is kilépne.


Kultúra:

Oktatási reformok. A történelem általuk vélt "helyes" verziójának tanítása. A magyarok a szittyák leszármazottai, rovásírás hivatalos bevezezése, hagyományőrzés, bugac-i kötelező zarándoklat, kossuth-téri akasztások, egyéb ökörségek...

2011. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Az utolsó jól leírta, hogy miért lenne katasztrófa, ha a Jobbik nyerne.
2011. okt. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!