Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan szavazhatok júniusban,...

Hogyan szavazhatok júniusban, ha kórházban leszek?

Figyelt kérdés

Szülésem várható időpontja május 31. Kérdésem az lenne, hogy ha az EP választás idején pont kórházban leszek, akkor én hogyan fogok tudni szavazni? Előre nem tudom bejelenteni az ott tartózkodásom, hiszen nem tudhatom napra pontosan mikor fogok szülni. Ilyen esetben én kimaradok?

Köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 7. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

mozgóurnát bekéreted kórházba

beviszik személyesen

előtt telefonon be kell jelentened

2009. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt akkor is megtehetem, ha mondjuk előtte való nap kerülök be a kórházba?
2009. ápr. 7. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kórházban érdeklődj, hogy hogyan szokták ezt megoldani, biztos volt már ott ilyen eset.
2009. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a választás napján lehetőleg még a délelőtti órákban megkéred az illetékes választási bizottságot, ki fognak hozzád menni mozgóurnával.
2009. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj úgyis csak addig számítsz amíg a voksod oda adod a következő tolvajnak.Amúgy gratulálok.
2009. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kórházakba nem kell kérni! Oda automatikusan viszik a mozgóurnát!!! Csak a lakásodra kell kérni!
2009. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!