Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy rettegés az...

Dymo kérdése:

Mi ez a nagy rettegés az araboktól? Meg hogy elözönlik Európát, csadort kell már lassan hordanunk, stb

Figyelt kérdés
Csak szerintem komikus? Főleg innen,Magyarországról nézve.
2011. júl. 31. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
igazad van mindenhol ,mondják ,hogy jajj terroristák ,pedig ők csak azt akarják ,hogy a hazájuk szabad legyen az amerikai megszállóktól, múltkor pont volt egy műsor amiben amerikai katonát elfogtak és azt mondták ,neki ,hogy mondja meg a többieknek ,hogy menjenek el az országukból és hagyják őket békén ,és ezt úgy mondatták ,el a szinkronhanggal mintha valami gonosz kegyetlen ember lenne az a tálib férfi pedig egyáltalán nem ,csak azt akarja ,hogy amerika békén hagyja a házáját végre ,és egy másik filmben egy amerikai civil azt mondta ,hogy egyáltalán nem kéne kivonni a csapatokat afganisztánból ,mert akkor aztán tényleg nem hagynák őket békén a ,terroristák ebből is látszik mennyire hülyék az amerikaiak és mennyire abban a hitben élnek ,hogy amerika a legdicsőbb és és ,hogy sérthetetlen és az emberi jogok hazája
2011. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Mert kérdező elmész Svájcba, akkor elég degradáló hogy a hegyek közt látsz egy mecsetet és abból kajabálnak.

Persze most már tilos több mecsetet építeni ott...

2011. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem komikus, mert ha egy kis esélye is van, hogy a nyugatiak muszlimok lesznek, akkor gondolod, hogy egy hitetlen országot - ami kb egyenlő egy szúnyogfinggal(erőt illetően) - csak úgy ott hagynak?? Ugyan már! Az egész világon uralkodni akarnak, benne van a szent könyvükben a világkalifátus.
2011. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
mert képtelenek beilleszkedni a társadalomba.
2011. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt is nézd meg tisztelt kérdező, hogy ahol muszlimok vannak ott mindig van valami gebasz. Érdekes, hogy a bevándorló hindukkal, ateistákkal, hottentottákkal, wiccákkal, buddhistákkal, sintoistákkal, zoroasztriánusokkal semmi gond nincs... Ott vannak Indiában, Kínában, Oroszországban és állandóan megy a robbantgatás. Kínában még a tibetiek is fellázadnak, de ők nem az ártatlan lakosságot robbantgatják. Ennyit erről.
2011. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Restrepo jó hogy így USA ellenes vagy mikor a neved egy amerikai előretolt bázis neve, ami Afganisztánban található:)
2011. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
"Ott vannak Indiában, Kínában, Oroszországban és állandóan megy a robbantgatás." - mármint a muszlimok.
2011. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát igen a nevem megtévesztő ,de csak azért egy elesett katona nevét viselem és egy bázisét is ,mert szeretem a fegyvereket és a katonai dolgokat ,és bár a restrepo nevű műsort is:D,de ettől függetlenül azt gondolom mait fent leírtam
2011. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt gondolom,hogy ha elmegyek vendégségbe valakihez,aki jó szívvel fogad,alapvető,hogy én alkalmazkodom az ő szabályaihoz,nem pedig az én szabályaimat akarom rátukmálni.(pld.vegyük azt,hogy dohányzom,ő nem,én pedig természetesnek veszem,hogy rágyújtok a lakásában,és ha ezt nem engedi,fel vagyok háborodva,hogy korlátoz abban,hogy szabadon tönkretehessem a saját és a mások egészségét) .Ha én elmegyek egy muszlim országba turistaként,betartom azt a szabályt,hogy az ő normáiknak megfelelő ruhában járok,mégha nekem nem is túl kellemes.Akkor ők se akarjanak csadorban járni nálunk,mert ez nem való.
2011. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A "rettegés" az önvédelemi ösztön megnyilvánulása. Európát a népei, a kultúrája és a hagyományai határozzák meg, de ha az arabok, vagy akárki más nagy létszámban megszállja és elterjeszti a vallását, szokásait, stb.-t, az megváltoztatja Európa identitását, Eu. gyakorlatilag ebben a formában megszűnik. Ez persze sok évtizedes folyamat, de pont a lassúsága miatt nehéz észrevenni, ezért veszélyes. Ide vezet az európai liberális, mindenkit feltétel nélkül befogadó "eszme".

Mint az amerikai indiánok esetén, csak ott az európaiak voltak a megszállók.

2011. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!