Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A közalkalmazottak után jár-e...

A közalkalmazottak után jár-e valamilyen támogatás a kórháznak?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha én elvégzek egy főiskolát mint nővér, abból a kórháznak, ahol dolgozom származik valamilyen előnye?

Nem tudom jó-e a kategória, nagyon nem értek hozzá, csak szeretnék érveket gyűjteni amellett, hogy engedjenek tanulni.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 1. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Eléggé zavarosnak tűnik.

A kórházban a kapus is közalkalmazott, az igazgató is. Milyen előnyre gondolsz ? Te azért végeznél el egy főiskolát, hogy a munkaadódnak származzon belőle előnye ?

És ki a fene az, aki nem enged tanulni ?

2011. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos mint írtam, nővér vagyok. Azt tudom, hogy nekem milyen előnyöm származik a tanulásból, de a munkáltatók, jelen esetben a kórház, nem biztos, hogy pozitívan értékeli a tanulási szándékomat. Jelenleg itthon vagyok a gyermekemmel, és szeretnék visszamenni. Szintén írtam, hogy érvelni szeretnék saját magamért a kórháznak, ezért érdekel van-e előnye vagy hátránya belőle gazdaságilag. Megjegyzem nem kell, hogy fizessék az iskolát, mert államira vettek fel, de időben kellene a támogatás és ez az ami nem szokott jól elsülni, egyrészt a kollégák felől "örvendenék" közutálatnak, de ezt megoldom, másrészt nem tudom mennyire jó ez a kórháznak az erkölcsi elismerésen kívül, miszerint támogatja a dolgozók képzését.
2011. aug. 1. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!