Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tűzijáték nem pénz kidobás?

A tűzijáték nem pénz kidobás?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint lehetne jobb dologra is költeni a milliárdokat, mint a tűzijáték.Sok emberen lehetne segíteni abból a pénzből!!!

Ez engem zavar..mást nem?


2011. aug. 19. 16:45
1 2 3
 1/30 Gress ***** válasza:
70%
Ja,elég nagy baromság bár inkább ez mint a cigány segélye.
2011. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%

Én a "budapesti tűzijáték" kifejezéstől hányok, egyenesen Budapestre. Komolyan, nem létezik másik város??? Miért nem közvetítik felváltva az összes megyeszékhelyről?


Különben igen, pazarlás.

2011. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Lehetne, ez tény. De az is tény, hogy aug. 20-a az ország legnagyobb ünnepe. Emellet van abban valami, amit mondasz, lehetne ennél kevesebből is nagyon szép tűzijátékot rendezni. Itt az egyensúly a lényeg, nem szabad átesni a ló egyik oldaláról a másikra.
2011. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%
A napi kenyér- és vízadagon kívül minden pénzkidobás. Pl. minek nyáron cipőt hordani? Évezredekig elvolt nélküle az emberiség. Sőt, a kenyér és víz is pénzkidobás, mert ugye minek élni?
2011. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

utolsó

tettem fel egy kérdést, ki hogy ünnepli augusztus 20.át és csak annyit válaszoltak hogy tüzijáték...

akkor mégsem ez a legnagyobb ünnep

ha megkérdezel egy fiatalt mi jut eszébe augusztus 20.áról tuti a tüzijáték

szerintem marhaság az egész országosan évente elmegy rá több milliárd forint csak budapesten 300millio

és ez minden évben...

szerintem már unalmas is

2011. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
bocsi nem utolsónak akartam írni hanem a 17:02es nek
2011. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
30%
Kedves kérdező, abból a pénzből amit internetezésre költesz, szerinted hány emberen lehetne segíteni? Ne légy már demagóg, évente egyszer belefér egy nagyobb szabású ünnepség. Főleg úgy, hogy az összeg jó része visszatér, ugyanis ilyenkor a dunaparti szállodák dugig vannak, az utcákon tízezrek gyülnek össze, árusok telepednek ki, akiknek óriási bevételt jelentenek a huszadikai programok. Legalább gondolkodjunk, mielőtt elkezdünk valamin háborogni. Vannak az országban óriási pazarlások, de speciel ez nem az.
2011. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
36%

"Sok emberen lehetne segíteni abból a pénzből!!!"


Te mennyin segítettél már ma? Ezen a héten? Idén? Életedben?

2011. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%
azért netezésre költ évente 50-60 ezret a tüzijáték évente 1milliárd felett van nem mind1
2011. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
ha annyira a tüzijáték mellet vagytok akkor miért? mit jelképez ez számotokra?
2011. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!