Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Olvastam olyat hogy Oroszorszá...

Olvastam olyat hogy Oroszországban van egy olyan militarista szervezet amelynek a létszáma kb.478000fő és van nekik 3000 harckocsi meg 50 tank ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
hogyan juthattak hozzá ezekhez?
2009. ápr. 23. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Oroszországban tényleg BÁRMIT be lehet szerezni a megfelelő kapcsolatokkal és elegendő pénzzel. Márpedig az ottani kiskirályoknak és/vagy alvilági alakoknak (bár a kettő gyakran ugyanaz) mindkettő rendelkezésükre áll. És hogy miért áll érdekében bármelyiknek is militarista szervezeteket pátyolgatni, azt illetően már szabadon lehet ereszteni a fantáziát...
2009. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol olvastad? tényleg érdekelne a link :) Nem azért mert hazugság vagy valami, csak szeretném elolvasni én is.
2009. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hülye voltam mert csak egyszer olvastam el és kicsit túloztam :) de ha elolvasod hát azért durva itt is van:

[link]

2009. ápr. 23. 18:18
 4/4 anonim válasza:

"van nekik 3000 harckocsi meg 50 tank" a kettő ugyanaz.

Szerintem kamu, vagy valami félreértelmezés.

2012. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!