Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rasszizmus...

Mi a véleményetek a rasszizmusról?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 10:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem létezik és csak a roma/homoszexuális/és egyéb "érdekes jelenségek" védői találták ki.
2009. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de sok emberben ott él a gyűlölet más fajok iránt
2009. ápr. 25. 10:59
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Élnek itt Svábok Tótok Rácok mégsi csak a cigányokkal van bajuk az embereknek. Valószínüleg azért mert réges régen volt egy népgyűlés ahol az összes faj, nemzet küldte a képviselőit akik megállapodtak abban hogy a cigányokat utálja mindenki és hopp így lett a rasszizmus.

Vagy azért utálja mindenki a cigányokat és nem a Svábokat Tótokat stb mert nem képesek beilleszkedni pedig már 600 éve itt élnek rabolnak gyilkolnal segélyből élősködnek.


Na? Melyik a valószínűbb?

2009. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Én nem vagyok rasszista, de van egy hozzátartozóm,aki igen.Azért mondom,hogy igen,mert ha nézi a TV-ét rendszeresen hallom,hogy ez is zsidó,meg ez egy cigány! Most jelentsem fel? Dehogy' teszem.Próbálom neki elmagyarázni, hogy nem így kell megitélni az embereket,de ettől függetlenül zsidózik,meg cigányozik.Engem nagyon zavar az,hogy az embereket születésük alapján itélik meg.Teljesen mindegy,hogy kik a szüleink, emberek kell legyünk ahhoz,hogy tisztességgel éljük a hétköznapjainkat, és teljesen mindegy,hogy zsidó,cigány,sváv az illető.Azt pedig nagyon szomorúnak tartom,hogy egyesek (sajnos nagyon sokan vannak) minden ok nélkül bántanak embereket hovatartozásuk miatt.Lassan már nincs jelentősége annak,hogy mik vagyunk.Ha futbalbíró vagyok= rohadt zsidó vagyok, qurva az anyám...stb.Szomorú.Miért nem lehet egymás mellett normálisan élni?Nincs e nélkül is elég probléma,amivel meg kell küzdeni nap,mint nap?!
2009. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Talán azért utálja mindenki legjobban a cigányokat,mert velük van a legtöbb baj.Ők lopnak,késelnek.A tótok rácok teljesen normálisan élnek itt a cigányok nem tudnak alkalmazkodni a magyarokhoz
2009. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

Énis nagyon unom hogy pusztán a származásom miatt próbáltak már 3 szor is megkéselni. A harmadik alkalommal így zajlott:

"-Ájmámeg tesó! Nincs egy szál cigid?

-Nincs.

-Akkor adjá pénzt.

-Nem adok.

És ekkor elővett egy kést és mindta hogy:

-Pakojjál ki akkor.

Ekkor a bal kezemmel kivettem kb 80 ft aprót a zsebemből 5,10 forintosokból.

A jobb kezemmel pedig elővettem egy Cal 9mm P.A Red Agent típusú gázpisztolyt. Ekkor azt mondtam.

-Most eltakarodtok a jó k.urva anyátokba ti r.etkes g.ecik.

Meghátráltak de az egyik nekem akart ugrani oldalról ezért én mindegyikre leadtam egy lövést CN gázos (könnygáz)töltényekből. A taknyuk nyáluk egybefolyt és az egyik ezt kiabálta utánam mikor felszedtem a hüvelyeket és elhagytam a helyszínt.

- MEG FOGNAK MÉG ÖLNI A CIGÁNYOK TÉGED TE R.OHADT MAGYAR F.ASSZOPÓ G.ECI.


És mindez a származásom miatt csak azért mert magyar vagyok. Szörnyű ez a rasszizmus ma Magyarországon.

2009. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Mocskos dolog.De ki is a rasszista?Én aki néha szidom cigányokat,vagy akik mocskos magyarozva szúrnak oldalba?Vegyük már ki a fejünket a homokból emberek!
2009. ápr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%
Mindenki utálja a cigánybérenc rasszistákat.
2009. ápr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
A rasszizmus teljesen normális dolog, miért kéne kényszeredetten ugyanolyannak látni egy négert, vagy egy kínait? De ez nem ok arra, hogy meg is verjék érte. És a fehérek a legkevésbé rasszisták; az amerikai elnökválasztáson a négerek mindössze 5%-a szavazott a fehér jelöltre, fordítva kb. 50% volt!
2009. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Elítélendő,de mostanában divatos.
2009. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!