Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » El lehet valahogy kerülni a...

El lehet valahogy kerülni a népszámlálásban való részvételt?

Figyelt kérdés

Az országnak soha nem jelentek semmit, ha én szeretnék valamit az országtól, akkor finoman szólva is le vagyok pattintva. Nem érzem magam állampolgárnak, és nem szeretnék részt venni a népszámlálásban (ha máskor nem számítok, hát most sem).


El lehet valahogy kerülni a részvételt, mert úgy tudom kötelező?


2011. okt. 1. 11:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
El. Nem töltöd ki, aztán perkálsz nekik 50 ezret szabálysértési bírságként.
2011. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném elkerülni, hogy ilyenért ne büntessenek meg értelemszerű módon...
2011. okt. 1. 11:32
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Ja. Hát akkor nem, most már késő.


Egyébként ha úgy érzed, hogy nem vagy állampolgár, akkor mondj le az állampolgárságodról. Ha ezt elseje előtt megtetted volna, akkor most nem kéne részt venned a népszámlálásban, illetve nem tudnának büntetni érte.

2011. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Utálom ezt az egész országot (meg ami itt folyik) úgy ahogy van. Nálam nem hazaszeretet van, hanem hazagyűlölet... Rossz ezt így kimondani, de sajnos ez az igazság.


Mondjuk ezzel a dologgal nem vagyok egyedül, nem véletlen az, hogy az értelmiségi emberek nagy része az egyetem befejeztével 2-3 éven belül kint telepszik le. És milyen igazuk van...

2011. okt. 1. 12:05
 5/25 anonim ***** válasza:

ne szanvedj már

5 perc alatt kitöltöd akár kamuadatokkal

2011. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha utálod az országot akkor menj el.

Ha itt vagy állampolgár,akkor vannak kötelességeid (ha másutt leszel,akkor ott lesznek kötelességeid)

Egyébként nem megy el az emberek többsége, a diplomásoké főleg nem. Én dolgoztam évekig USA-ban, Németországban, Svédországban és hazajöttem. (mindíg is így terveztem) Ha valóban van tudásod és nem csak egy büfészakos diplomád,akkor ugyanannyit kereshetsz itthon mint külföldön. És mégis itthon vagy,sőt még az élet is olcsóbb. Érdekes, az én baráti körömben pedig ez a gyakoribb,nem a hazautálat

2011. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
*szenvedj
2011. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
El. Nem adod be.
2011. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

12:05


akkor viszlát. nem kötelező itt élni.

2011. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Utálom ezt az egész országot (meg ami itt folyik) úgy ahogy van. Nálam nem hazaszeretet van, hanem hazagyűlölet..."


Akkor szerintem külhonba kellene költöznöd, legalább megtudnád mi a magyarok Istene. :D

2011. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!