Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Baj ha a fiam 13 éves korában...

Baj ha a fiam 13 éves korában erősen érdeklődik a politika iránt?

Figyelt kérdés
Állandóan a politikáról olvas, illetve ha elkezdek beszélgetni vele, a politikáról, akkor olyanokat tud mondani, amit még politikusoktól se hallottam....
2011. okt. 1. 14:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. De arra nagyon figyelj oda, hogy ne vegyen be minden maszlagot. Például kérdezd meg tőle, kitől, kiktől hallotta, miért úgy gondolja, miből gondolja, hogy ő tudja a választ. Ne beszéld le, ne utáltasd meg vele, inkább szelíden terelgesd. Ha érzi, hogy segíted, sokkal többet elmond, sőt a véleményed is kikéri. Ha ezt eléred, már majdnem mindent elértél. Hiszen a kamaszok helyből utálnak mindent, és ez így van jól.
2011. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
13 éves koromban már én is bőven politizáltam, ez természetes dolog.
2011. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árt. Örülj amíg nem a pia meg a cigi érdekli...
2011. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azthiszem megfogadom amit az első válaszoló írt.

2011. okt. 1. 15:13
 5/25 anonim ***** válasza:
31%
Én még most 20 évesen se politizálok, utálom, hogy emberi kapcsolatokat tesz tönkre néhány akasztani való politikus.De ha őt ez érdekli, hát úgy legyen, hagyd meg neki.
2011. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja, lehet ő lesz az az elnök, aki rendbeteszi az országot. :)


Ha érdekli, hát hadd olvasgasson.

2011. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Majd megcsömörlik tőle, aztán örökre undorodni fog mindentől ami politika.
2011. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy ebben a korban kezdi érdekli. Engem annak idején a szocializmus, a határnyitás meg a Berlini Fal bontása érdekelt, mert kisgyerekként átéltem ezeket és akkor még nem tudtam olvasni, de a szüleim sokat meséltek róla.. És a délszláv háborúról is olvastam sokat.
2011. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Még az első véleményéhez annyit hozzá fűznék, hogy arra vigyázz ne legyen belőle egy fanatikus, aki másról se tud beszélni és agresszívan fröcsög, ha valami nem tetszik neki!

Párom nagymamája ilyen, és nem lehet vele normális kapcsolatot létesíteni, mert ez a fő téma és csak szidalmaz mindenkit, aki nem úgy gondolkodik, mint ő. (fiatalabb korában is ilyen volt, mesélték)

2011. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

Én nála is előbb kezdtem, szerintem ez nem baj. :)

Az a fontos, hogy ne csak egyetlen párt szemszögéből nézze a dolgokat. Ha pl. politikai témájú újságokat veszel, akkor vegyél bal és jobboldalit is. Így könnyebb megtalálni az aranyközéputat, és kisebb a valószínűsége, hogy túlságosan elfogult lesz bármelyikkel szemben.

Én is így nőttem fel, pont ezért tudom megérteni ha valakit más oldalhoz húz a szive, mint engem. :D

2011. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!