Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kit kedvelsz és kit kevésbé a...

Kit kedvelsz és kit kevésbé a POLITIKA topikban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, akik itt szoktak lenni, vagy itt voltak régebben, és persze kint van a nevük.
2011. szept. 24. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs kint a nevem, direkt azért, hogy ne jegyezzék meg, és ne pontozzanak le egyből a név alapján.
2011. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Értelek de nem az volt a kérdés, hogy kint van e a neved:)

Mondjuk Pedronak sincs kint a neve, ő csak kiírja, ami szerintem egy szép dolog:)

2011. szept. 24. 11:27
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Sosem nézem, ki írta, mindig csak azt, hogy mi az, amit írt.

Tőlem aztán mindenkinek kint lehetne a neve, akkor se tudnék kettőt felsorolni.

:)

Ez így egy elég demokratikus megoldás.

2011. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Így kéne működni. Én fel tudnék sorolni ebből a topikból legalább 10 résztvevőt, de én sem ez alapján pontozok, ha pontozok. Ha jót szól kap zöld kezet, ha nem akkor pirosat.
2011. szept. 24. 11:31
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Bocs kolopele, de egyedül téged tudlak kiemelni, téged is csak azért, ahogyan írsz, nem pedig azért, amit. Kevesebb nagyzolás, több megértés és a másik fejével gondolkodás, ez a recept.
2011. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

kolopele mert egy beképzelt önelégült manus aki egész nap másokat szid amiért nem olyan gazdagok mint ő.

Az a durva hogy ő sem valami hűde gazdag, egy Volkswagennel jár, viszont úgy állítja be magát, mint ha benne lenne Magyarország top 100-ban.

Akármit csinál a fidesz az tetszik neki.

2011. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

kolopele megirta magárol, hogy cigány.

Na most képzeljétek bele magatokat egy olyan helyzetbe, hogy BENNETEKET szidnak igy, mint ahogy itt a cigányokat (mindegy, hogy jogosan vagy jogtalanul).


Nem hiszem, hogy én ilyen helyzetben középen tudnék maradni. Ti igen?

2011. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

kolopele legyen a leg rosszab felhasználó ezen az oldalon!

igaz, hogy mindig kihangsúlyozza hogy sok pénze van, de nem a szegényeket nézi le, csak azokat akik nem tesznek azért, hogy ne legyenek szegények


vannak nála sokkal rosszab emberek is az oldalon

2011. szept. 24. 13:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Például?
2011. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Kolopele a fanatizmusa és dicsekvése mellett legalább egy értelmes ember, akinek van véleménye, és el lehet olvasni a hozzászólásait. Az oldalon viszont hemzsegnek a kisegítő iskolából szabadult félbolondok, akik se helyesen írni nem tudnak, se épeszű, használható megnyilvánulásuk nincsen. Van például egy pszichopata, aki mindenkit lekorcsoz (nem mondok nicket, de szerintem mindenki tudja, kiről van szó). Na, az ő szintje az, amit nehéz alulmúlni.
2011. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!