Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Segít valaki kitölteni a...

Segít valaki kitölteni a népszámlálós kérdőívemet?

Figyelt kérdés
Ez nem vicc. Interneten akarom kitölteni,de egyszerűen nem találom az oldal. Mármint be tudtam lépni a lakáskérdőíven található kódokkal,de onnan hova tova?
2011. okt. 10. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már sikerült belépned, akkor fent van egy menü, egy sáv a kérdőívekkel. Először ha jól emlékszem csak a lakáskérdőív szerepel ott. Mellette van egy gomb, egy +jel és egy stilizált emberke, azzal tudsz személyi kérdőívet hozzáadni a bevalláshoz. Értelemszerűen annyi darabot, ahányan ott laktok. Aztán az egyes fülekre kattintva sorra kitöltitek.
2011. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

www.youtube.com/watch?v=S0PV7F2BSmk

parancsolj remélem segít.

2011. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi,de figyeljetek... A párom már kitöltötte ugyanígy a neten, én meg most akarom. Akkor nekem is uyagnazzal a lakáskóddal kell belépnem. Oké. De azt írja (másolom): Tisztelt Hölgyem/Uram!


A Központi Statisztikai Hivatal az Ön által kitöltött kérdőíveket befogadta.

2011. okt. 10. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:

A párod csak magát írta be a lakásba?

Elvileg úgy kellett volna,hogy kitölti a lakást 2 személyhez, aztan kitölt 1 személyi lapot majd te ülsz oda és te is töltesz egyet.

2011. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már ki van töltve, te meg kimaradtál és mostantól 10 évig nem létezel. Legközelebb olyan csinálja, aki nem analfabéta hozzá.
2011. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, amúgy ha jön a népszámlálóbiztos, szerintem meg lehet mondani neki, hogy neten már kitöltöttétek, de elkúrtátok, akkor felveszi rendesen az adatokat és semmis a netes változat.
2011. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van, ezt elrontottátok. Szerintem kérdezzétek meg az illetékes számlálóbiztost, hogy ilyenkor mi a teendő. Az elérhetősége rajt van a borítékon.
2011. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Párod egy észkombájn. Gratulálok hozzá.


Mindegy 10 év múlva majd megszámlálhatod magad (persze csak akkor hogy ha azt már nem a párodra bízod).

2011. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Basszus! Azért köszi mindenkinek.. :(
2011. okt. 11. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!