Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Népszámlálós íveket egyedül...

A Népszámlálós íveket egyedül kell kitölteni vagy a számlálóbiztossal? .

Figyelt kérdés
Ma jönnek érte, még nem töltöttük ki, mert szüleim szerint a számlálóbiztossal kell. Na most akkor hogy is van? :D
2011. okt. 8. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Igen erről nálunk is megoszlanak a vélemények...
2011. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk kipostáztak egyet.Arra vagyok kíváncsi,hogy EGY DARABOT küldtek pedig 3an vagyunk bejelentve,akkor most mit csináljunk?
2011. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Miért kéne vele? A szellemi fogyatékosoknak kell...mellesleg neten is ki lehet....
2011. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha 1 darabot küldtek, hívd fel, hogy kell még 2, vagy van egy kód, amivel az interneten is ki lehet tölteni.
2011. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Akkor kérni kell még. Én tegnap töltöttem ki neten, a nepszamlalas.hu-n. Ha valamit elrontottam, a gép kiírta, hogy javítsak. A ba felső sarokban van a lakásról kérdőív, mellette meg a fejből annyit kell megnyitni, ahányan vagytok. Nem volt vészes.
2011. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekünk is postázták, és pont annyit küldtek, amennyi kell. De azt senki se mondta, hogy mikor és kivel kell kitölteni.
2011. okt. 8. 14:23
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

egyedül is ki lehet amit nem tudsz azt meghagyod ha jön.


ha meg több kell akkor mikor megy érte szólsz hogy még adjon személyi kérdőt és megcsinálod akkor.

2011. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
lehet vele is,nélküle is..Aki egyet kapott,ott majd menni fog a számlálóbiztos és ad még,ahányan vagytok..Ha vki a háztartásból neten tölti ki,mindenkinek úgy kell...
2011. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Én kitöltöttem az egész családnak, és mikor jött, csak odaadtam. Nem szeretem, ha idegen jön a házamba, ez van. Nem is morgott ez miatt, köszönte szépen, szerintem örült, hogy ezzel is kevesebb.
2011. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Sziasztok

En szlovakiaban voltam nepszamlalobiztos.Nekunk az volt a segitseg ha v.ki kitudta egyedul tolteni.Elvileg,mi csak akkor kellett segiteni,ha megkertek.

2011. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!