Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 2011 Október 15. Békés Világfo...

2011 Október 15. Békés Világforradalom a valódi Demokráciáért! Mit gondoltok róla? Eljöttök?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 22:52
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

"2011 Október 15. Békés Világforradalom a valódi Demokráciáért!"


Nevezzük inkább pikniknek vagy szabadtéri koncertsorozatnak. A vicc az, hogy október 15 a nyilas puccs évfordulója. A skinheadek is mennek veletek karneválozni?


"Mit gondoltok róla?"


Az amerikai tüntetésekről? A spanyol tüntetésekről? Vagy az itt megrendezett szakszervezetis-szadeszes-gyurcsányista tüntetésekről? Ez három különböző dolog, még ha úgy is tesznek a szervezők, mintha közük lenne egymáshoz.

2011. okt. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

kedves 64%-os 23:10-es? szerinted tényleg ez folyik ma ebben az országban? szerintem nagyon el vagy tévedve!

konkrét céljai vannak és lesznek a mozgalomnak, de ami nagyon fontos a lényeg az egyesülésen van! amíg ennyire megoszlik a magyar nép és egymáson acsarkodnak, nem fogunk kimászni semmiből! csak rosszabb lesz! Az elmúlt 20 és kormányai csak rombolták az országot! Megsemmisítették az ipart, a gazdaságot lassan mindent elvesznek! fejlődés helyett megszorítások és adóemelés, ez így nem maradhat.

El lehet gondolkodni rajta mennyi kamatot is fizet Magyarország az államadóssága után... Az összes politikus által ellopott pénzt összeadnánk (ami azért nem kevés) is eltörpülne a valóban külföldről kért összegek mellett.

Magyarországot és mindenkit átvernek, nem hiába nem tudtok erről... TV-ben rádióban nem hallani egyik békés forradalomról sem, se a spanyolról sem az amerikában zajló eseményekről és még sorolhatnám... Mert valós veszélyt jelent a mostani egyeltalán nem működő, csak ellentéteket szító rendszerre!

2011. okt. 13. 07:01
 13/49 anonim ***** válasza:
Én inkább wellness hétvégére megyek.
2011. okt. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Jobb szöveget is választhattak volna mint világforradalom. Erről a sz@rról az embereknek a kommunizmus juthat eszébe. Egyébként eszem ágában sincs támogatni ezeket az embereket. Semmilyen formában.
2011. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

07:01


Ez mind igaz, amit mondasz, de én meg azt mondom, hogy ez a "világ fiatal proletárjai egyesüljetek!!!" zagyvalék nem megoldás a bajainkra.

2011. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
36%

07:01


"konkrét céljai vannak és lesznek a mozgalomnak, de ami nagyon fontos a lényeg az egyesülésen van!"


Ez bizony demagógia. Észre se veszed magadon, és már úgy beszélsz, mint egy dörzsölt politikus.


Egység? A politikában csak olyan egység van, amely valakik egysége valamiért valakik ellen. Más egység nincs. Ha azt mondod, hogy egység, fogjunk össze, minden ember testvér, legyünk happyk, szedjünk együtt virágot, az demagógia.


"Az elmúlt 20 és kormányai csak rombolták az országot!"


Csak kibújt a kommunista szög a hippi zsákból.


Aki az elmúlt 20 évet elítéli, de nem teszi hozzá, hogy az azelőtti 40 sokkal rosszabb volt, az komcsi. Ne hadováljon egységről. Kommunistákkal nincs egység.


Máris nem egység vagytok meg nem összefogni akartok, hanem egy szélsőséges szekta vagytok.


"TV-ben rádióban nem hallani egyik békés forradalomról sem, se a spanyolról sem az amerikában zajló eseményekről és még sorolhatnám..."


Hogy pár ezren tüntetnek a New York-i parkokban, az forradalom? Az USA egy 300 milliós ország, ha ott ezren tüntetnek, az olyan, mintha itt egy 30 fős osztálykirándulás lenne a belvárosban.


"Mert valós veszélyt jelent a mostani egyeltalán nem működő, csak ellentéteket szító rendszerre!"


Ha valós veszélyt jelentene, akkor a tüntetőket agyonlőnék, meg lecsuknák 20 évre.


Valós veszélyt jelentettek pl. az '56-os forradalmárok az akkori rendszerre. Nem piknikeztek, és a hatalom sem úgy bánt velük, mint egy érdekes színfolttal.

2011. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

"Én még nem nagyon tudom hova tenni ezt a mozgalmat. A céljaik jók, de túl általánosak, túl populisták. A pénz és a profit helyett az emberre és a valódi értékekre kell helyezni a hangsúlyt, ez igaz. De ezt hogyan akarják elérni? Valami konkrétum?

Esetleg pontokba szedhetnék a követeléseiket."


Ha elolvastad volna a linket, tudnád, hogy az a célja az eseménynek, hogy megbeszéljék a követeléseiket.


"A vicc az, hogy október 15 a nyilas puccs évfordulója. A skinheadek is mennek veletek karneválozni?"

Nem a magyarok választottak időpontot.

2011. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

"Nem a magyarok választottak időpontot."


Ez irreleváns.

2011. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

Kedves 13:28-as!


Ennek köze nincs a demagógiához, nem a múltukra próbálnak hatni az embereknek hanem a józan eszükre! Bár egyeseknél ez elég veszett ötletnek látszik.

Igazad van egység kell, de magyar egység a külföldiekkel szemben, nem lehet külföldi pénzinjekciókból fenntartani egy országot örökké! Főleg egy olyan országot amelyiknek elvették az önelletását már majdnem teljesen! A termékek 80%-a külföldről beérkezett szemét, és amellett hogy viszi a pénzt az országból, silány minőségük miatt az emberek is rosszabul érzik magukat!

Milyen kommunista meg hippizsák? egyikhez sincs semmi köze az ég világon (elolvastad volna tudnád).

Az elmúlt idők hát igen olyanok amilyenek, az akkori emberek elfogadták ami van, szegénységet, hogy kihasználhatják őket és bábként rángathatják! Ezen már kár is rágódni, de az én gyerekeimre ne várjon az amibe én beleszülettem ebbe az országba! A jövőt kell építeni, és nem a múlttal foglalkozni, csak azon változtathatunk ami még nem történt meg!

Attól miért lesznek az emberek szélsőségesek ha összejönnek beszélgetni? Megvitatni a problémákat és elfogadható de hatásos megoldásokat keresni rá?

Az a pár ezer ember akit emlegetsz New Yorkból...

Terjednie kell, hogy tudjanak róla az emberek van választási lehetőségük!45 országban több száz városban több tízezren fognak kivonulni az utcákra az egész világon!

2011. okt. 13. 19:14
 20/49 A kérdező kommentje:
hát ez első mondatot lehet kicsit furán fogalmaztam meg de remélem értitek :) itt senkit nem akarnak befolyásolni maximum egy kis gondolkodásra rábírni.
2011. okt. 13. 19:20
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!