Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, hogy az...

Mit gondolsz arról, hogy az iskolákban nincs fűtés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát például azt, hogy akkor talán nem kéne több milliárdért átépíteni pont most a Kossuth teret csak azért, hogy elhordhassák a régi szobrokat, és az új rezsimnek tetsző figurákat nyomjanak oda. Ebből a pénzből egész télen be lehetne fűteni mindenütt, ahol most nem tudnak fűteni. És eszembe jutnak a költő szavai: Valami nagy tüzet kéne rakni, hogy ne fázzanak az emberek.
2011. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Szégyen, szégyen, szégyen!

Én csak azt nem értem, hogy az önkormányzatok hogyan tudtak így eladósodni, hogy a kötelező rezsire sem telik.

Én egy költségvetési cégnél dolgozom (pénzügyi területen), kicsi rálátással rendelkezem a költségvetés tervezésére. Az előző évi "felhasznált" víz,gáz,fűtés következő évre fordítandó összegét tervezik, akkor most hogyan lehet, hogy ezekkel a költségekkel -milliós összegben- tartoznak az önkormányzatok? Amennyiben ezek fedezetét sem kapják meg, akkor hogyan lehet élni egy településen?A gyerekeké a jövő, úgy, hogy lehetetlenné teszik képzésüket, fejlődésüket, egészségüket?

2011-ben itt tart az ország, szégyen.....

2011. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, aki még nem tudná, olvastam, hogy a FIDESZ ki akar adni egy olyan törvényt, hogy a közintézményekben akkor se lehessen leállítani a közüzemi szolgáltatásokat, ha nem fizetnek. Ez olyan mint a végtörlesztés. Mi költekezünk, valaki (a bank, a gázművek stb.) meg fizesse meg. Én se imádom a bankokat, meg a gázműveket, csak hát ezt egy piacgazdaságban nem lehet megcsinálni a nélkül, hogy beláthatatlan következményei ne legyenek. Sőt, még a szocializmusban se lehetett. Az a rendszer is abba bukott bele, hogy az ország kollektive nem fizette ki a számláit.
2011. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Különböző oldalakról linkeltem, hogy ne mondd, hogy elfogult vagyok:


[link]


[link]


[link]

2011. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, az előző linkeket egy másik, ingatlandós kérdéshez szántam, innen jó lenne törölni...
2011. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mi költekezünk, valaki (a bank, a gázművek stb.) meg fizesse meg. "


Nem, nem barátom, nem mi költekezünk, hanem az állam, de a végén mi fizetünk, mert azt azért nem gondolja senki, hogy a gázszolgáltatók veszteségesek lesznek. Minden át lesz hárítva az adófizetőkre. Nem témába vág, de paralell példa, hogy a környékünkön lévő cigánycsaládok többszázezres közműtartozásait kifizette pár évvel ezelőtt a helyi önkormányzat. Itt is az adófizetők oszptak.

2011. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Azt gondolom, hogy végre sikerül kinevelnünk egy életrevalóbb nemzedéket.
2011. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azért nem volt fűtés éveken át télen (középiskola), mert az igazgatónőnek félévente új bútor kellett az irodajába.....
2011. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!