Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábora (a Jobbik elnöke)...

Vona Gábora (a Jobbik elnöke) bentlakásos iskolákban tanítaná mosakodásra a cigánygyerekeket. Mire kellene még őket megtanítania?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
24%

"Kötelezővé tenni a Bárány-kád (újság) olvasását."


Még ha az Egri csillagokat, vagy a Kincskereső kisködmönt írtad volna, de pont ezt az uszító szennylapot?!

2011. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
26%
Már látom Vona választási programját: Cigány gyerekek megtanítása a mosdásra: "Végy egy szappant a kezedbe, előtte nyisd meg persze a vízcsapot. Ha nem jön a víz, rossz a rendszer, le kell cserélni. Ha ez megtörténik, lesz majd víz is, és mindenki mossa majd a kezét. Megígérem nektek, jó apátok leszek, mivel az igaziakat úgyis agyonlövetem. Szép szóval, fegyelemmel, ha kell korbáccsal, megtanítok nektek mindent amit tudnotok kell. Az igazgatói poszt élére kinevezem Toroczkai urat, aki hasznos tanáccsal lát majd el benneteket, megmondja melyik nap kit kell lelőni. Azt, hogy melyik nap kinek kell a feladatot végrehajtani, leghűbb csatlósom, Zagyva úr fogja kijelölni. Ha mindez zökkenőmentesen fog zajlani, annyira meg foglak szeretni benneteket, hogy nem fogom csak az egyik kezeteket levágni, elvégre ha felnőttök a szavazáson majd jelölnötök kell engem. Úgy hiszem, jól megleszünk az elkövetkező 100 évben. Szebb jövőt!"
2011. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
74%
A bentlakásos iskola az egyetlen megoldás. Más nincs, ilyen létszámú szaporodás és iskolázatlanság mellett.
2011. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
70%

"Még ha az Egri csillagokat, vagy a Kincskereső kisködmönt írtad volna, de pont ezt az uszító szennylapot?!"


kedves gyűlölködő barátom, vedd kacsóidba a legutóbbi számot és írd le, mi benne az uszítás. ezt el lehet játszani korábbi számokkal is. vagy vettél már a kezedbe, és olvastál egyet is? mert ez alapján aligha.

2011. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
22%

-Matematikára

-Íráskészségre

-Olvasásra

DE!

Majd ha Vona Gábor a saját gyerekét is beküldené egy ilyen helyre! A cigányok nem állatok, nem lehet velük debilekként bánni, csupán anyagi helyzetük befolyással van a nevelési körülményekre. Miért van az, hogy a tehetősebb romák, mint LL Junior és Bódi Guszti és családja nem lop?

2011. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
92%
Talán a társadalomba való beilleszkedésre, illetve az abban lévő szabályok elfogadására.
2011. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
28%
Így van, Bódi Guszti és LL Junior valóban nem lopnak, csak megélnek a saját igénytelenségükből. Persze még mindig inkább ez, mint hogy bűnözzenek. A hallójárataim számára mondjuk bűntény lenne ha meg kellene őket hallgatnom, de ez már legyen az én gondom. Ma inkább vicces kedvemben vagyok, de nem lehet mindig arról írni hogy mennyire jól megy az üzlet, nem igaz? Néha kell a humor is. Vagy csak én nevetek rajta?
2011. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
6%

"Miért van az hogy nem csak romák élnek rossz anyagi körülmények között, mégis leginkább tőlük nincsenek biztonságban az értékek?"


Naivság lenne felszerelni egy lézert az ajtódra ami minden romát megöl aki belép, majd nyitva hagyni egész napra a házat.

2011. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
10%

"Így van, Bódi Guszti és LL Junior valóban nem lopnak, csak megélnek a saját igénytelenségükből. Persze még mindig inkább ez, mint hogy bűnözzenek. A hallójárataim számára mondjuk bűntény lenne ha meg kellene őket hallgatnom, de ez már legyen az én gondom. Ma inkább vicces kedvemben vagyok, de nem lehet mindig arról írni hogy mennyire jól megy az üzlet, nem igaz? Néha kell a humor is. Vagy csak én nevetek rajta?"



Mondj akkor példát a társadalom más területéről... Azért őket mondtam, mert ők nem tagadják, hogy romák, és ugye senkit sem cigányozhatunk le ha nem vallja magát annak.

2011. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
32%
Például Mága Zoltán inkább nevezhető művésznek, ahogy a száz tagú cigányzenekar is. De akár a kedvenc műfajomból is tudok példát mondani, ez pedig az Ektomorf. Mondjuk ők a keményebb műfajt képviselik a metalon belül is, nem lehet mindenki kedvence. A Farkas tesók ugye romák. De említhetném még Caramellt is, noha ő sem a nagy kedvenceim közé tartozik, de kétségtelenül igényes és nagyon szerény fiú maradt a sikerei ellenére is, ami nem mondható el Gáspár Laciról például. Egyébként egy közös mindegyikben van, még a te általad említett kettősnél is. Mind megdolgozik azért, hogy így élhessenek. Ez követendő példa volna másoknak is, és nem csak a romáknak.
2011. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!