Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az térfigye...

Miért van az, hogy az térfigyelő kamerák közül, csak azok a rosszak amelyek a mai tüntetés felé vannak irányítva? A többi jó és csak azok amik tegnapi felvételeket mutatnak.

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanakkor valaki látta, hogy rendőrök ragasszák le azokat a kamerákat:

"Ma délelőtt 10 óra magasságában mentem a Ferences templomba misére. A régi Mézesmackónál egy rendőrautót láttam s három fiatal kis rendőr a Váci utca sarkán tevékenykedett egy létrán. Megkérdeztem, a térfigyelőt ragasztják le vastag szigetelővel :IGEN volt a válaszuk ! "


2011. okt. 23. 14:30
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Ugyanazt a pár mp-es felvételt mutatja.
2011. okt. 23. 14:32
 2/47 anonim ***** válasza:
19%
Pfff. Szánalmas, hogy mennyire be van szarva a kormány bármilyen ellenzéki tüntetéstől.
2011. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes... Pedig kíváncsi lettem volna mi lesz ott ma, és ezt Sopronból máshogy nem lehet megoldani.
2011. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
81%

Az UTV kamerái a térvilágítási oszlopok közepén, tetején vannak, oda létrán álló zsaruk nem érnek fel, emelőkosaras autóval szokták szerelni őket.


Egyszerűen azért nem működnek, mert belőled van még 10 ezer aki nézni akarja és le van terhelve.

Annakidején amikor a metrókocsi kiégett az alagútban az Árpád hídnál lévő, a metróra néző kamerák is halottak voltak, pedig azt biztosan nem ragasztgatta le senki...


Úgy látom 1-2 embernek már kóros paranoiája van mindennel ami a kormánnyal akár kicsit is kapcsolatba hozható...

2011. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
DE erre mennyi lenne az esély, hogy van vagy 40-50 kamera a városban ami elérhető és pont csak az a 2 rossz és mutatja a tegnapi felvételből egy keveset?
2011. okt. 23. 14:47
 6/47 A kérdező kommentje:

"10 ezer aki nézni akarja és le van terhelve. "


És azért mutat tegnap esti felvételt?


ÉS az miért lehet, hogy a többi hibátlanul működik?


Ugyanis ha le lennének terhelve akkor a szerverek lennének leterhelve. Kamera nem lehet, mert azok a központi szerverre továbbítják az adatokat. Tehát a szerverek lehetnének csak leterhelve. De ha azok le lennének a többi kamera képét se lehetne megtekinteni. Nem közvetlenül a kamerára kapcsolódnak a nézők.

2011. okt. 23. 14:50
 7/47 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy ki hova kapcsolódik, de mondom, a metrótűznél is alott volt az arra figyelő kamera, akkor is csak előző napi képeket mutogatott...

Vagy ott is biztos leragasztották a mocskos zsaruk?

Ugye féltek a saját árnyékotoktól is? :o)

2011. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy felelősen gondolkodni képes _felnőtt_ embernek ítéllek meg.

Tessék, lementettem a norc.hu felvételeiből a kamera pontos helyét:


[link]


Szerinted mennyire esélyes, hogy a minimum 10 méter magasságbanm elhelyezett kamerát egy zsaru csak úgy létráról leragasztgassa?

Gondolkodj egy picit és vedd észre, hogy egy idióta agymosott kretén hozzászólása volt, nem több...

2011. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, hogy ki hova kapcsolódik, de mondom, a metrótűznél is alott volt az arra figyelő kamera, akkor is csak előző napi képeket mutogatott... "


Személy szerint én ezt is tanultam.



Amúgy a metrókba nincs számunkra elérhető kamera. Legalábbis ezen az oldalon.


Úgy lehetne megoldani, hogy egyes kamerákra kapcsolódnánk, ha mindegyikhez beraknánk egy szervert, amihez csatlakozunk. Ez rohadt drága lenne.



Amúgy meg ettől a kormánytól bármi kitelik. Emlékszünk még mikor a rendőrök mentek volna tüntetni, de pont előtte találták ki, hogy sajnos mindenkinek be kell menni dolgozni, mert aznapra nagy ellenőrzést tartanak.

Vagy mikor a tüntetésre nem mehetett el a szakszervezeti elnök, mert előtte nap előzetesbe rakták, majd a tüntetés után másnap kiengedték.

2011. okt. 23. 15:03
 10/47 anonim ***** válasza:

Nem a metróban van kamera, hanem az Árpád hídnál.

Ott lehetett volna látni, ahogy jönnek-mennek a tűzoltók, és dől ki a füst az alagútból, az aluljárón keresztük.

De túl volt terhelve az egész.

2011. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!