Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményed a térfigyelő...

Mi a véleményed a térfigyelő kamerákról?

Figyelt kérdés
Tényleg van bűnmegelőzési hasznuk? Jól használják őket?
2010. jún. 15. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem, igazából téged figyelnek meg, és az egész hálózat a zsidók kezébe van, és folyamatosan keresik azokat a személyeket akiket később elfognak tenni láb alól. Szóval nagyívbe kerülj minden kamerát...
2010. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenhova kéne, így könnyebben lehetne felderíteni a büntetteket. Azt, hogy ne lehessen ezzel visszaélni, simán meg lehet oldani jogi és a jelenlegi technikai szinten.
2010. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek.

A személyiségi jognál fontosabb a biztonsághoz való jog.

2010. jún. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

"A személyiségi jognál fontosabb a biztonsághoz való jog."

Csak akkor van gond, ha a törvénykezés nem marad minden szempontból pártatlan. Márpedig ki fogja megmondani, hogy mit szabad csinálni, és mit nem? Nagyon sok mindenre fel lehet használni az ilyen térfigyelő kamerákat az emberek biztonságának megőrzésén kívül. A technika fejlődésével bárki megfigyelhető lesz, aki rendszerellenes dolgokban vesz részt, vagy akár csak simán olyan honlapot olvas. Eléggé orwelli.. Attól még, hogy valami törvényes, nem biztos, hogy jó.

A kommunista uralom alatt nem hiszem, hogy örültek volna az emberek ilyen térfigyelő kameráknak, pedig csak a ún. törvényt tartották volna be vele.. A mai állapotokkal pedig nem olyan nehéz párhuzamot húzni, akár Magyarországra gondolunk (MSZP 8 éve így is kemény volt, és vannak még bőven kommunisták, cionisták felsőbb körökben), akár az egész világra (Kína, USA, EU és mindenféle globális, vagy globalizálódni kívánó szervezet). Könnyen kaphatják meg a térfigyelő kamerák feletti hatalmat pénzéhes családok (Rockefeller, Rotschild stb.), és ezekkel örökre bebiztosítanák az általuk helyesnek vélt világot. Lényeg a lényeg, én ebből nem kérek, engem ne nézzen senki.

2010. jún. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs félnivalóm, csak ha vállalhatatlan (orwelli) törvények is lennének, akkor lenne. Hadd bámuljon a doboz, egy vagyok a tömegből.
2010. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egy kicsi hasznuk van kb 5%kal nő az elkapások esélye.
2010. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!