Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az az elborult agyú aki...

Ki az az elborult agyú aki megszüntetné a sajtószabadságot? Normális ez az ember?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 10:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Nekem 8. A kérdésre válaszolva szerintem senki se szüntetné meg a sajtószabadságot
2010. dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
MÉDIATÖRVÉNY?!
2010. dec. 27. 10:11
 3/20 A kérdező kommentje:

" a sajtószabadság terén Oroszországgal és Fehéroroszországgal kerülünk egy csoportba"


khm és már a külöldi sajtóban is döbbenettel írnak Mo-ról!

2010. dec. 27. 10:12
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

"Ki az az elborult agyú aki megszüntetné a sajtószabadságot?"


"MÉDIATÖRVÉNY?!"


A médiatörvény az egy személy lenne? Amúgy szerintem tudod a választ és csak azért tetted fel ezt a kérdést, hogy csináld itt a fesztivált, de ezzel csak magadat égeted!

2010. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

ha ha én jót röhögök mikor vitatkoznak velem, amúgy úgy sem ismersz :)


De most komolyan? 2010-ben ekkorát visszafejlődni??

2010. dec. 27. 10:16
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Ird le pontosan, hogy mi nem tetszik a médiatörvényből? Melyik az a pont, paragrafus, ami böki a csőrödet?


Az az igazság, hogy szerintem olvasol összevissza (ami nem baj), aztán szépen bekajálod amit mások ilyen-olyan célból leírnak.

2010. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A médiatörvénnyel kapcsolatban minden nap feltesznek ezen az oldalon kb. 15 kérdést. Minek kell még erről írogatni? Nekem kicsit unalamas az egész...


Amúgy nagyon jól tudod, hogy a Fidesz találta ki és ezeti be a médiatörvényt, szóval nem értem, hogy mit kérdezed úgy, mintha nem tudnál semmiről. -.-'


És az, hogy 2010-et írunk, még nem jelent semmit. A Római Birodalomnak is 476-ot írtak, mégis megszűnt.

Azért nem lesz rendíthetetlen valami, mert olyan évszámot írnak, amilyet.

2010. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

1. Azt kérdezek, amit akarok. Most ez a téma, ez az újdonság, az ismeretlen, amitől tartunk.


2. Az idő számít. Ha kifejlesztem a színes TV-t, nem térek vissza a fekete-fehérre. Ha van elektromos áram, akkor nem fogok kis lampionkával járkálni este a lakásban.


Egyszóval ez most egy nagy visszafejlődés!


Jogunk lenne minden forráshoz, nézőponthoz!

2010. dec. 27. 10:33
 9/20 anonim ***** válasza:

"khm és már a külöldi sajtóban is döbbenettel írnak Mo-ról!"

Kár, hogy a külföldi sajtó nem volt itt 56-ban! Akkor talán most nem kéne a demokrácián sopánkodni!

2010. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

'56 volt, kész, nem tudjuk átalakítani!


A jelent viszont igen!

2010. dec. 27. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!