Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hagy lassan egy újabb forradalom fog kitörni Magyarországon a FIDESZ hülyesége miatt? Mert szerintem ez lesz. Csak akkor az a kérdés is felmerül, hogy mi lesz utána? Milyen rendszerre állunk át?

Figyelt kérdés
Pont nem érdekel egyébként a politika, de hallom, hogy már mindenért adót kell fizetni a gázolaj és a benzin ára már az eget veri. Előbb utóbb a nép ezt nem fogja tolerálni. Az is baj, hogy tökmindegy melyik kormány van hatalmon, úgyis mindig azt szidjuk. Szóval várom a véleményeket erről. Kíváncsi vagyok, hogy mások, hogy látják a helyzetet.
2011. nov. 5. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Ezek csak bosszantó apróságok a fradalmakot kiváltó okok mellet. Ebből max fülkeforradalom, bohócforradalom stb. lehet.

Más kérdés hogy forradalom vagy polgárháború esetén a benzin még drágább, a nyomor pedig még nagyobb lenne.

2011. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zombie Nation?
2011. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem, épp elég elterelő műveletet hajtanak végre, hogy eszébe se jusson az embereknek, a forradalmat mindenki abbahagyná, mert este kezdődne a Való Világ összefoglaló.
2011. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"forradalmat mindenki abbahagyná, mert este kezdődne a Való Világ összefoglaló."


xd



A magyar túl hülye a forradalomhoz.

2011. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
te is magyar vagy nem??
2011. nov. 12. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
A fülkeforradalmárok szerint nem.
2011. nov. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

anyám...borogass!...mi lesz ha? nincs jobb dolgod?

például a csillagászat...tágul a világegyetem...vagy hűl a Föld...ez a borzasztó...

2011. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És neked nincs jobb dolgod, mint erre válaszolni??? Egyébként annyira nem érdekel a politika. Csak nagyon unatkoztam, és próbáltam egy olyan témát felhozni, amely több embernek is felkelti az érdeklődését.
2011. nov. 24. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz kérdés.

Meg amúgy is az ember a fontos, nem a világegyetem... nevetséges :)).

Bár tény az is érdekes.


Szerintem semmilyen forradalom nem lesz.

Nincs kultúrája Magyarországon, úgy értem: az összefogásnak sincs már eleve, hogy lenne ebből forradalom? Nekem "nem jön ki."


Szerintem az első forradalmi érték az igényes kormány-választási forma megvalósítása lenne.

Pl. nem az, hogy "mindegy mosmá..marad 4 évig, mert úgy szoktuk, így illik...legalábbis azmonták, hogy így illik, ez van, nincs mit tenni...megtettük amit tudtunk, mindig szavaztunk, mást nem tehetünk."


Hát nem? Hoz így valaki bárki fontos döntést az életében máshol? :)


De a lényeg az, hogy a tüntető, de tüntetés nélküli választó is érzi titkon vagy sem, hogy benne van a keze.

Szerintem ez az egyik visszatartó erő, a másik a rendőrség (az automaták, mindegy mit védünk, csak védünk, mert mondták), a harmadik a lustaság, vagy csupán az ötlettelenség...de lenne még. A düh erőtlen.

Erre azt mondják: lázadás, amit levernek, vagy "holnapra hazamegy, nem kell vele foglalkozni".

2012. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!