Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az embereket miért nem a...

Az embereket miért nem a válság foglalkoztatja?

Figyelt kérdés
Miért az köti le az emberek figyelmét, hogy bezártak egy drogos szórakozóhelyet(ZP), amikor sokkal nagyobb problémák vannak, és egy szórakozóhely bezárása nem is probléma?(!)
2011. nov. 7. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Mert nincs válság.
2011. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert megszavazták azt a szép-jó médiatörvényt, azóta a közmédia a szórakozóhelyek bezárásáról, nicole kidman gyerekének a taknyáról, vagy éppen a valóvilág seherezádéról beszél, de arról, hogy mit terveznek velünk a politikusaink, egy szót se. nekünk ezt nem kell tudnunk. majd orbán, meg a matolcs elintézik nekünk. éljen a 2/3!
2011. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Hiába foglalkozok a válsággal,én nem tudok munkahelyeket teremteni,hisz nekem sincs munkám.
2011. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Antimod ***** válasza:
Az emberek hajlamosak nem a komoly dolgokkal foglalkozni. Amúgy pedig mit tudunk mi, kis közemberek tenni a válság ellen?
2011. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Hiába foglalkozok a válsággal,én nem tudok munkahelyeket teremteni,hisz nekem sincs munkám."


Mért nem tudsz?

2011. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mégis: mit foglalkozzanak a válsággal? Az nem egy konkrét, kézzel fogható dolog. Egyébként meg az államnak nem úgy kell működnie, hogy csak egy dologra koncentrál. Kicsit bonyolultabb ettől egy ország működ(tet)ése.
2011. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagyon is foglalkoznak a válsággal, hiszen legtöbben a saját bőrünkön érezzük a hatásait.

Engem például pont a ZP nem érdekel.

2011. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nem dávid ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy nem kell foglalkoznia válsággal meg a politikával. Csak idegeskedni fog rajta az ember de változtatni nem tud.
2011. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent neked az, hogy nem foglalkoztatja?

Hogy az újságok keveset írnak róla? - nem írnak keveset, de az nem az emberek, hanem a média tevékenysége.

Hogy rangsorolnak, és a gyerek iskolai tízóraiját előbbre helyezik, mert azt holnap reggel meg kell oldani?

Hogy keveset beszélnek róla? - itt is erről folyik a csevej, és még sok más helyen is.

Azt gondolom, a (magyar) politikusok is elég sokat foglalkoznak vele. A baj az, hogy hibásan. Sok a szöveg, az is többnyire hülyeség, és kevés a tett. Ami van, az a válság fokozását szolgálja, nem a megoldását. De van még egy fontos dolog. Semmiféle válságot se fog megoldani politikus. Kizárólag a tömeg oldja meg. Úgy, hogy a politikus vezényli, a tömeg látja, hogy a vezényszó értelmes és érte van, ezért megfeszítetten és fegyelmezetten dolgozik. Ebből én elég keveset látok (nem a meggebedésből, az van, hanem a hatásos munkából - az nincs, mert akadályozzák).

2011. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!