Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetséges a közeljövőben...

Lehetséges a közeljövőben valamilyen nagyobb háború, amiben Mo. -nak is ige nagy szerepe lenne?

Figyelt kérdés

a szerepét ikább úgyértem, hogy felfordítaná az emberek életét

nem lennénk biztonságban

elhurcolnának minket stb...

vhol azt olvastam h állítólag amerika már felvan szerelkezve ilyen táborokkal ahova az ellenállókat vagy mittomén kiket vinnének majd

bár az amerika, elég sokat kéne ahhoz utazni, de itt milyen helyzet lehetne?

ha nem is világháborúról beszélünk, mert gondolom arra sok esély nincs azért


2011. nov. 16. 13:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*igen nagy
2011. nov. 16. 13:32
 2/11 A kérdező kommentje:

*inkább


de sztem most ne a helyesírásommal törődjünk

2011. nov. 16. 13:33
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Jó olvasgatást. minden benne van a kérdésedre válaszként:


[link]


És itt sem a jó oldalon fogunk állni....

2011. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Háborút maximum az emberek elégedetlensége miatt kitörő polgárháborút tudnék elképzelni, városokban kitörő zavargásokkal. Nincs itt semmi amúgy ami miatt minket megtámadnának, meg elhurcolnának.
2011. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Digo válasza: Ezzel nem értek egyet. Pár éven belül a fellépő vízhiány miatt M.O fontos célpont lehet. Hatalmasak a jó minőségű édesvízi tartalékaink. Plusz a kárpátok miatt remek a klímánk. Szóval azért van M.O olyan dolga, ami kellhet másoknak.
2011. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

ma 14:42


Azért azt ne gondold hogy jön majd pár év múlva egy XY ország, és lerohan minket, mert itt olyan nagy vízkészletek vannak! Sokkal előbb fog elfogyni az olcsón kitermelhető olaj, és már ez is elég egy háborúhoz, illetve nagyon komoly változásokat fog hozni.

2011. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Nagy háború sem várható, olyan háború amihez közünk lesz végképp nem.


Az ilyen baromságokat nem kell elhinni.


Ez a link meg fentebb...hát tiszta kabaré.


,,A kínai és orosz titkosszolgálatok információi szerint az Amerikai Egyesült Államok és a NATO sorra bedönti az amerikai és európai gazdaságokat, hogy összeomlassza a világ pénzügyi rendszerét, és egy teljes Észak-Amerikára, Afrikára, a Közel-Keletre és Ázsiára kiterjedő háborút robbant ki."


Hogy lehet ilyen ökörséget leírni?

2011. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Valaki0702 ***** válasza:
56%
Akkor lenne max esélyünk ha közép európai háború lenne !! Amerika Francia o. Kína Orosz o. ??? estleg koreai dem közt?? esély 0 atom fegyverek ellen.
2011. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem hinném, hogy véletlenül ellenőrzik le, hogy kit lehet behívni, plusz véletlenül letesztelték a szirénákat. Bár szerintem felesleges. Ez már a XXI. század, itt ledobnak ránk egy, max. két atombombát, és mind megdöglünk. Magyarország ebből a szempontból is bóvli. Atomfegyverek korában élünk, nekünk meg jóformán katonaságunk sincs.
2011. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

17:46


"Hogy lehet ilyen ökörséget leírni?"


Szerintem tök szórakoztató lehet hungaristáknak újságot írni. Biztos sokat röhögnek a szerzők, amikor kipróbálják, hogy még mit képes bekajálni a zombi olvasótáboruk.

2011. dec. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!