Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Már itt tartunk: A kórházakban...

Már itt tartunk: A kórházakban kinyírják a súlyos betegeket?

Figyelt kérdés

Az Uzsokiban egyelőre 70 ember megöléséről beszélnek morfintúladagolással, de az alábbi cikk szerint ez általános máshol is:


[link]



2011. nov. 22. 21:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%
19"Látszik, hogy akik a cikket írták, nem nagyon értenek a gyógyszerekhez" - egy kicsit olyan fúrás szag is van az újságokban- valaki azt mondta, így szoktak kerengeni a dolgok, ha fúrnak egy kórházat, ezek hatalmi harcok, pénzügyi dolgok, nem is fogunk kívülről tisztán látni
2011. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
84%

"Egy a Magyar Hírlapnak nyilatkozó, neve elhallgatását kérő orvos szerint vannak fővárosi kórházak, amelyekben rendszeresen alkalmazzák a fenti gyakorlatot. Őn hallott már erről?


Én erről nem tudok. A szakmának szabályai vannak. Azt gondolom, ha valaki ilyet nyilatkozik, akkor az a legkevesebb, hogy felvállalja névvel és arccal. Ne csak így bedobja a köztudatba, hogy: nesze, rágódjatok rajta. Ebben a formájában ez csak egy pletyka, amit a szakma nevében határozottan visszautasítok. A kijelentést előbb tessék bizonyítani. A magyar egészségügyben nem gyilkosok dolgoznak, hanem orvosok."


[link]

2011. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Akkor én most még csavarnék egyet a történeten.


Én hívő ember vagyok, és úgy gondolom, hogy a Teremtőtől kapott életet csak neki van joga elvenni.

2011. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!