Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti hallottatok erről? Hirtelen...

Hámori Brigi kérdése:

Ti hallottatok erről? Hirtelen. Wordpress.com/2011/12/02/betiltjak-a-cigany-szo-hasznalatat/

Figyelt kérdés
Igaz ez? Nem szabad majd cigánynak nevezni őket? Talán megbüntetnek érte?
2011. dec. 2. 23:40
1 2
 11/14 bumbi02 ***** válasza:
62%
Látod Covenant.. Egyből 0%os a hasznosságod, mert tényeket írtál le... De elszomorító hogy miután kiírtam hogy kamu a cikk, még utána is van aki komolyan veszi...
2011. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
bumbi02: csak a véleményemet írtam le, amit sajnos az ilyen Hámori Brigi szerű mintapéldányok nap, mint nap igazolnak... A pálya nyitott mindenki előtt, ha nem ért velem egyet, ideírhatja a saját álláspontját, védje meg a pártját, az eszméjét, bánom én. Okos érvekkel én is meggyőzhető vagyok. Azzal, hogy valaki ideböffenti, hogy hazaáruló, meg "vörösinges maszop fan" vagyok, vagy ha sunyin lesből lepontoz, csupán azt erősíti meg, hogy nincsenek érvei, tehát nekem van igazam ;)
2011. dec. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bumbi02 ***** válasza:
62%
és az a baj hogy ez a jellemző.. hogy érvet nem tud felhozni, és ezért inkább ide se ír, de lepontoz..
2011. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

KAMU


Miért nem vagytok képesek felfogni, hogy az egy kamuoldal?

2011. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!